Wpis z mikrobloga

Cały kanał to czyste złoto w dziedzinie #psychologia lub #psychiatria. Pan Profesor, neurobiolog Andrew Huberman tłumaczy prostym językiem, jak ogarnąć głowę w każdym aspekcie, a to wszystko poparte nauką i wyrażone wygodnym do słuchania (lub też czytania, bo są napisy), wyraźnym angielskim. Żadnego uderzania pięścią w stół, tylko potrzebne substancje, nawyki i nastawienie w różnych sytuacjach. Polecam tego allegrowicza na spacery z psem. Solidny fundament pod #wychodzimyzprzegrywu, jeśli ktoś potrzebuje.

#gruparatowaniapoziomu
WillyJamess - Cały kanał to czyste złoto w dziedzinie #psychologia lub #psychiatria. ...
  • 5
@WillyJamess: Kurczę zarwałem nockę, bo nie mogłem spać i obejrzałem całe. Dowiedziałem się masę nowych rzeczy.

Szczególnie mnie zainteresował wątek smartfonów i mediów społecznościowych. Przykład tego gościa co zrobił 30 dni przerwy I nie korzystał wcale mnie zainspirował.

Szczególnie, że jestem, już jakiś czas, po przeczytaniu książki Digital Minimalism. Autor propnuje podobne rozwiązanie. Rzuca pomysł, żeby świadomie korzystać z technologii. Swoją drogą polecam.

Próbowałem przez kilka dni tego rozwiązania i chyba