Wpis z mikrobloga

cześć

czy są tu osoby, ktore byly wolontariuszami pomagającymi przy uchodzcach z Ukrainy?
Ja osobiscie bylem przez pare dni, cieszy mnie ta praca i pomóc ludziom ale krew mnie zalewa jak widze nieudolonośc ludzi ktorzy tym kieruja (a w zasadzie nie kierują wcale). Oraz brak dystrubucji pomocy, która niosą ludzie

Czy to tylko moje odczucie czy podzielacie je?

#wolontariat #ukraina #warszawa
  • 5
  • Odpowiedz
@bylyfytywytyzm: kryzys zarządzania trwa w tym kraju już od bardzo dawna. Szkoły robią wszystko, żeby utrącać zdolności przywódcze już na etapie przedszklnym i szkolnym.
Kadra zarządzająca drogimi projektami za gruby hajs potrafi być równie nieudolna.
  • Odpowiedz
  • 0
@bylyfytywytyzm Nic nie pomagam ale za każdym razem jak widzę że wolontariusze proszą o podstawowe produkty bo wszystko w co okolicznych sklepach już wykupili to mnie aż #!$%@? strzela że nikt tymi zakupami centralnie nie steruje i nie kupuje hurtowo tylko wszystko społecznymi zrywami w żabkach i biedronkach.
  • Odpowiedz
@Szeregowy_Krasulak: powiem szczerze ze bardzo duzo ludzi chce pomagac ale ta pomoc jest w fatalny sposob dystrubuowana, np. wczoraj przegladalem grupy gdzie pisali ludzie, ktorzy chcieli przyjac kogos na mieszkanie i zero odzewu, z drugiej strony setki osob spi na łozkach polowych i czeka na taka okazje. Tak samo jest z pracą
@dran2: tam gdzie ja bylem, zaopatrzenie bylo ogromne, w duzej mierze przekracza potrzeby, tez pewnie kolejny blad dystrubucji,
  • Odpowiedz