Wpis z mikrobloga

#poznan
Czy ktoś może niedawno montował kamerki samochodowe i poleci firmę która ładnie to ogarnie? Chodzi o podłączenie do instalacji i puszczenie kabli tak by nie przeszkadzały. Planowane są kamerki przód i tył. Najlepiej okolice #piatkowo ale jeśli tu nic nie ma, to mogę podjechać w inne okolice.
  • 15
@bin-bash: @Szlif: Znajomy pisał że chce dołożyć sobie kamerkę cofania do swojego starszego auta i planuje jechać do Auto Serwis - Rudnicki na Góreckiej 11. Jeśli nie będzie nic bliżej to pewnie tam pojadę.

Na pewno nie polecałbym Bearlock w Luboniu- ten znajomy tam pracuje i sam nie poleca ;D
@Szydera666 @ludzik Przed chwilą właśnie szukałem dokładną nazwę tego punktu na Warszawskiej, pewnie chodzi Ci o http://www.autoradio.poznan.pl na Warszawskiej 33b.
Sam bym polecił, tylko z tego co wszędzie widzę, to jest zamknięte już. Dzisiaj będę tamtędy przejeżdżał, to mogę rzucić okiem i wieczorem dam znać.
Jeśli jeszcze działają, to z własnego doświadczenia polecam, bo montowali mi i kamerkę i radio z GPSem i bardzo dobre podejście mieli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ludzik: swoją kamerkę montowałem na chartowie. Zrobione git poza drobnym szczegółem, bo musiałem poprawić mocowanie tej tapicerki/podsufitki na łączeniu przedniej i bocznej szyby
@ludzik: Pamiętam że coś jeszcze robiłem na ulicy która z baraniaka odbija w stronę os tysiąclecia - też jakiś serwis car audio, mam nadzieję że się nie zawinęli jak z warszawskiej;)
@bin-bash: @Szlif: Właśnie zamontowałem w Alarm Serwis na ul. Gromadzkiej, Winogrady. Myślę że spokojnie mogę polecić :) Ci na Góreckiej finalnie powiedzieli że się nie podejmą, a na Gromadzkiej robiłem już drobne rzeczy z elektryką w aucie.