Wpis z mikrobloga

Coraz więcej widzę kacapskiej propagandy serwowanej w formie obrazków na Facebooku. Prawie zawsze to konta bez imienia i nazwiska lub ewidentne nieprawdziwe dane. Cóż, podobno 10k troll kont działa w Polsce.

Najnowsze propaganda, to że Ukraińcy nie chcą w Polsce pracować i wszyscy przyjechali autami po 400k złotych. Postanowiłem więc przerobić ten post @mmafame na łatwy do shareowania obrazek. Bierzcie i używajcie.

Startuję też tag #memydlaukrainy gdzie będę czasem wrzucał ważne i zweryfikowane informacje w formie graficznej. Mam nadzieję, że inni też dołączą.

#ukraina #wojna #pomoc
fidel - Coraz więcej widzę kacapskiej propagandy serwowanej w formie obrazków na Face...

źródło: comment_1647250720bFGxpwqCXNVbIlXPcZhXJb.jpg

Pobierz
  • 11
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fidel: nie wiem, dam sobie rękę uciąć że go wczoraj widziałem, ale skoro masz dowód to się nie kłócę, może widziałem coś podobnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) np. ten wpis ze źródła, chociaż no tło flagi było na 100%
@fidel: a skąd informacja, że najczęściej wpisują rabota? Bo w trends na liście najpopularniejszych słów nie mogę znaleźć xD A ten wykres pokazuje tylko i wyłącznie wzrost zainteresowania danym tagiem xD