Wpis z mikrobloga

Post @GoldenJanusz zainspirował mnie do napisania o moim znajomku, bo mam podobny przypadek w bliskim otoczeniu.

Chłopak 21 lat, po zawodówce, tępy jak but. Według mnie wykształcenie oczywiście nie determinuje inteligencji i znam mądrych ludzi bez matury, ale to jest naprawdę niewyobrażalny analfabeta jak na nasze czasy. #!$%@? oczywiście na produkcji. Co drugi dzień nawalony jak automat. Rodzina patologiczna, alkoholicy. Jeździ gruzem za 3-4 tysiące.

Papierochy, wóda, czasem jakieś dragi. Chamski, ordynarny, głośny.

Zabujała się w nim 18stka z dobrego domu. Szara myszka, grzeczna, kościółek z rodzicami co niedziele, dobre liceum, na bank była dziewicą jak się poznali.

Robił akcje typu, że #!$%@? po nią podjeżdżał samochodem i ją pompował w tym gruzie pod lasem. Czasem robił jej awantury, chyba też ją zdradzał (tu niepotwierdzone, tak tylko się chwalił, ale nie weryfikowałem).

Zalał ją i bierze z nią ślub ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Typ morda z 5-5,5, ze 186 cm wzrostu może, chudy jak patyk.

A wykopki looxmaxingi, siłownia, hajsy, wykształcenie i się zabijają o jakieś poczwary z badoo z piątej ręki xD

#!$%@? to życie, serio.

W sumie przypomniało mi się, że mam jeszcze bliżej taki przypadek, bo daleka rodzina, ale musiałbym prawie że powielić te historie xD. Tylko, że w tym przypadku łepek ładniejszy z ryja trochę, wysportowany, ale karakan ze 176-178 cm.

#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #p0lka
  • 25
  • Odpowiedz
@Ataman_Chmielnicki: bo życie pod względem związków nie zmieniło się od dziesiątek tysięcy lat, wszystko inne poszło dalej rozwój państwo system wartości kultura technologia prawo, jedyne co zostało w tyle to hipergamiczny gadzi mózg p0lek który określa atrakcyjność fizyczna na podstawie przemocy fizycznej lub zdolności do przemocy fizycznej, oraz siły fizycznej czy postawnosci wzgledem innych samców, czyli dosłownie to samo co panuje w każdej naturze samiec którego boją się fizycznie inne
  • Odpowiedz