Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 347
Jak niektórzy mają wyprane głowy przez propagandę Putina to głowa mała.

Mam na statku marynarza z Mariupol-u.
Od 1.5 czy tam dwóch tygodni nie ma w ogóle kontaktu z rodziną. Urwał się nagle. Nie wie czy żyją, co z jego mieszkaniem i resztą rodziny. Myślałby człowiek, że sprawa jest jasna jakie powinien mieć poglądy ale nie...

Całą winę za obecną sytuację zwalił na Zełenskiego i jego rząd. Twierdzi, że Putin zatakowal a raczej wjechał do Ukrainy bo nie miał wyjścia. Jego zdaniem Ukraina za bardzo szła w stronę zachodu drażniąc celowo Rosję, która finalnie nie miała wyjścia jak wjechać do Ukrainy. Jego zdaniem zrobili to bardzo późno tylko dzięki temu, że Putin był cierpliwy.

K--w# tego się skomentować nie da a żadne argumenty nie trafiają. Zachód, NATO i rząd Ukrainy jest winny temu jak wygląda jego miasto i że nie ma kontaktu z żoną i synem. Putina wina w tym żadna.

Jeszcze raz powtórzę Rosję trzeba zaorać od Kaliningradu po Władywostok minimum 3 razy i to przynajmniej 3 metry poniżej poziomu morza tak żeby nawet robaki nie przeżyły.

#wojna #ukraina
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vokun
@Zirf1337
śmiejecie się z tych rusków, a jesteście tak samo zaślepieni propagandą, a może nawet i bardziej, wszystko co odbiega od głównej narracji nazywacie ruskim trollingiem

gość tylko przedstawił najrozsądniejszy powód tej wojny i trzeba być konkretnie zmanipulowanym, żeby chociaż nie dostrzec, że to może być prawda
  • Odpowiedz
@patrykw96: "Dowód": Polacy to banda krwiożerczych rusofobów, którzy tylko czyhają, aby zaatakować Rosję. Tak jak i inne kraje Zachodu. Świetna argumentacja, nie ma co.
  • Odpowiedz
@Vokun: Argumentów dostałeś całą masę, na żaden nie odpowiedziałeś. Tworzysz jakieś bzdury którymi spamujesz bez sensu i nic więcej.

@Zirf1337: Szkoda że słowa "przepraszam" Ci już zabrakło za bezpodstawne obrażanie. No nic, jakoś przeżyję.
  • Odpowiedz
@Zirf1337: Wypowiedzi a bełkot to dwie różne rzeczy.

Kto mnie wyjaśnił w argumentach? Ty? Przecież ja napisałem że zabranie wyboru Ukrainie przez Putina to zło, po czym Ty napisałeś to samo, tylko mnie zwyzywałeś od ouncy, translatora i spranego łba, tylko dlatego że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i tego nie wyłapałeś z moich wcześniejszych wypowiedzi.

Czego nie rozumiesz? Pokaż to "wyjaśnienie" mnie.
  • Odpowiedz
@RafDan rozumiem, że popierasz działania Saddama Huseina przed II wojną w Zatoce? Rozumiem, że Slobodan Milosevic i jego polityka na Bałkanach była taka super? Gościna Talibów dla islamistów też jest ok? Dlaczego pomijasz Syrię? Czyżby syryjski program atomowy też był super?
  • Odpowiedz
@bijotai: No nic nie poradzę. Mógłbym też odnieść się do Twojej wypowiedzi, ale zarzuciłeś tyle tematów że potrzeba dużo czasu żeby wszystko przedstawić.

Zawsze mogą odwrócić kartę, i zapytać czy popierasz wojny i mordowanie cywilów, bo każda wojna ma pretekst...
  • Odpowiedz
@RafDan no nic nie poradzę na prymitywną propagandę. Rozumiem, że mordowanie cywilów w Iraku (szyitów, Kurdów i opozycyjnych klanów), w Jugosławii (bośniaccy, chorwaccy i albańscy cywile nie istnieli) lub w Afganistanie (masakry Hazarów lub Uzbeków) o Syrii i prześladowaniach niealawitów nie wspomnę jest ok. Gratulacje.
  • Odpowiedz
@bijotai: A możesz mi powiedzieć jaki jest na dzień dzisiejszy rezultat w Iraku, Afganistanie i Syrii? Co te wojny przyniosły skoro już tak usprawiedliwiasz wjazdy wojsk na ich tereny? Widzisz, Putin też miał swoje powody i tak samo się finalnie przejedzie.

I nie wkładaj mi swoich słów, bo się nimi brzydzę.
  • Odpowiedz