Wpis z mikrobloga

@masiej: Jak tam korposzczury dupa boli xD boicie się że jest lepszy? Gość sobie poradzi jak jest dobry nawet bez polskiego. Jak jest słaby pójdzie sprzątać albo myć gary. Wasz ból dupy to dla mnie muzyka.
  • Odpowiedz
Nie wiem czy m sie zdaje, ale jak ludzie tego typu żenujące wpisy wrzucaja to jakby była nadreprezentacja kobiet


@szurszur: Ta, panie szur, wy na tej szurskiej prawicy nie macie tego typu wpisów o tym, że murzyni, kobiety czy homo chcą specjalnego traktowania tylko biedni hetero uciemiężeni... wcale, a wcale. Tylko kobiety zawsze głupio piszą, a prawicowcy po stronie mężczyzn to aniołki. No ale zapomniałem, że na prawicy to mizoginia,
  • Odpowiedz
@Wololol: To co proponujesz w zamian? Mam przypomnieć, jak się wykopki zesrywały na rzadko, kiedy makrela wypłacała jakieś śmieszne (na ich warunki) sumy w ramach socjalu uchodźcom z Syrii itd.? To jaki kwik byłby, gdyby pinokio zarządził jakiś bezwarunkowy dochód gwarantowany 2000+ na każdego Ukraińca, wyobrażasz to sobie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@masiej: freelancerzy to toksyczni ludzie. Rynek jest trudny, więc ją widać bardzo zapiekło, że Ukraińcy to nie tylko na budowie pracują, ale też grafikę robią.
Jak miał nie pisać, że jest Ukriancem, skoro info o braku znajomości języka może być dla wielu kluczowe XD
  • Odpowiedz
teraz juz wiem skad sie wzielo okreslenie "Polska żółć", czasem jest mi wstyd za rodakow..


@mily_mag_pierniczek: Moja znajoma to samo xd roboty nie ma a tutaj jeszcze oni przyjadą tymbardziej roboty nie będzie! ma znajomego co na tirach woli stać przy ruskach niż przy ukrainćach bo to takie są #!$%@?! strach bedzie wychodzić teraz wieczorem!
  • Odpowiedz
@zgubilem-konto: 2k Zrujnowałoby i wyrzygało jednocześnie budżet gdyby trwało to rok i przy obecnej liczbie 1.7ML ludu daje to 408 miliardów xd Polskich złoty a cały budżet wynosi 491 miliardów za 2022.
Gdyby to wprowadzili byłoby to strzeleniem w stopę i masową emigracją bo byłby to kraj niezdatny do wyżycia.
"To co proponujesz w zamian?" Szczerze nie ma dobrego wyjścia nikt nie był gotowy na taką ilość ludzi w tak
  • Odpowiedz
@masiej: kobieta burak, ale z drugiej strony - albo się coś umie, albo się tego nie umie. Takie płaku, płaku, że jestem Ukraińcem co ma spowodować? Łagodniejsze traktowanie? Machnięcie ręką na braki?
  • Odpowiedz