Wpis z mikrobloga

Strzelanie do cywili, do kobiet i dzieci, do ambulansów, do prasy, niszczenie celów cywilnych, również szpitali i domów, gwałty, złodziejstwo, porwania, działania pod fałszywą flagą, cyniczne ostrzeliwanie korytarzy humanitarnych, rozjeżdżanie czołgami aut z cywilami w środku, bezczelność i barbarzyństwo na każdym yebanym kroku.
Próbowałem na początku tej wojny poskromić w sobie narastającą nienawiść, nie generalizować, nie karmić się widokiem każdego rozbitego czołgu czy transportera ze znakiem Z.
Teraz część mnie mówi dość, nie czuję już chyba współczucia widząc tych jeńców, tak pokornych i cichych w niewoli, albo czuję jakieś dogasające resztki tego "zrozumienia ich sytuacji" którego szukałem jeszcze pod koniec lutego. Może to prostactwo umysłowe z mojej strony, nie wiem.
Ruska odwaga i buta jest pełna werwy gdy mają przed sobą słabych i bezbronnych. Gdy spotykają się z oporem wolnych ludzi broniących swego domu, ta pycha topnieje i odsłania obraz sfrustrowanej, kąsającej na oślep bestii, która zabija dla sportu.
Pogłaszcz chama to Cię kopnie. Kopnij chama to Cię pogłaszcze. Taka jest twarz dzisiejszej Rosji, której patopolityki wszyscy mają dość.
Niech żrą gruz.
SŁAWA UKRAINIE!
#wojna #ukraina
  • 18
@Vokun ruskie oszołomy robią to specjalnie z tym się zgadzam. Jednak nawet gdy na wojnie nie robi się tego specjalnie to i tak jest wiele nadużyć tej władzy jaką daje broń i wiele ludzi jest krzywdzonych.