Wpis z mikrobloga

Przypominam wszystkim wojującym krzykaczom, którzy ciągle mówią ze jak to NATO jeszcze nic nie robi, to chciałbym was uświadomić, ze wy tez jesteście członkami sojuszu, ale i bez niego, tutaj: **https://fightforua.org/ możecie się zgłaszać do walki o Ukraine i cos zrobic a nie siedzicie przed komputerami i domagacie się od sojuszu obronnego aby bronił kraju który nawet nie jest w sojuszu.
Nikt normalny nie bedzie wysylal na wojne swoich zolnierzy i ryzykowal bezpieczeństwa calego regionu oraz swoich bliskich bo wykopek tak chce, jak chcesz to jedz i zrób coś w końcu a nie tylko czekasz az ktos cos zrobi, narzekasz i chcialbys dyrygować, haaaa tfu na takich a i jeszcze gdyby nie nato to ukrainy by juz dawno nie było, a wy cos #!$%@?, ze ciagle malo, jak te madki co ciagle dej dej, dej wincyj.

#wojna #rosja #ukraina
Heekate - Przypominam wszystkim wojującym krzykaczom, którzy ciągle mówią ze jak to N...

źródło: comment_1647120317K4Vf1c8VTEIdjj0E9m1ElF.jpg

Pobierz
  • 26
@Heekate: @mackbig: Ale to nie tylko chodzi o wojnę konwencjonalną, wystarczą same wojska rosyjskie rozlokowane przy granicach i już nowych zagranicznych inwestorów w Polsce nie uświadczysz. To nas czeka, jeśli Ukraina padnie.
@Heekate: uważam że mogę mieć wyjeb na walkę bo po to mamy żołnierzy. Żołnierzy którzy biorą kasę i to czasem nie małą przez całe życie "zawodowe" często praktycznie nic nie robiąc. Za to moja płacone i w razie w powinni mnie bronić a ja sobie powinienem siedzieć spokojnie.
@Miler111111: Posłuchaj sobie dowolnego eksperta, kogokolwiek ogarniętego. Każdy powie, że należy wspierać Ukrainę, bo jej wygrana jest polską racją stanu.

(Nie każdy jest zdania, że można rozważać udział NATO w tym konflikcie. Wielu uzna to za zbyt ryzykowne)
Tylko ze w momencie w którym NATO wysłałoby swoich żołnierzy to nie byłoby juz na terenie innego państwa tylko innych państw tez, nawet z prawdopodobieństwem nuklearnym


@raspberryleaftea: Ryzyko jest duże, ale ruscy nie są gotowi na wojnę z NATO. prawdopodobnie z góry zakładali, że gdy wejdą na Ukrainę to militarnego odzewu ze strony NATO nie będzie.

Jeśli ruscy wygrają na Ukrainie to z dużym prawdopodobieństwem będą przygotowywać się do konfrontacji z