Wpis z mikrobloga

@Mr_TBA: Piłeś? Nie pisz. Jesteś frustratem życiowym? Także sobie odpuść udzielanie się w internecie. Masz po prostu gorszy dzień? Postępuj jak w punkcie pierwszym i drugim.

Powstrzymałbym się również od nazywania kogoś tumanem, gdy samemu ma się problemy z czytaniem ze zrozumieniem, a także problemy z ortografią.

Pozdrawiam i życzę ciekawszych doznań w prawdziwym życiu, abyś nie musiał nadrabiać tego aż takim emocjonalnym angażowaniem się w ten tag na Wykopie.

Pozdrawia
@GeraltBozy: Cóż prawda boli.Klepiesz takie oczywiste fakty i liżesz dupę panu "Dziennikarzowi" który obsrał zbroję (Aż żeś konto na twieterze założył) Ja nie muszę konta na ćwierkaczu robić i się pucować do kogoś widzisz sram na Bielszczaka dosłownie.Zarabia na szkolnej to niech sobie to robi,a też sram na tych których życie dwóch meneli cokolwiek obchodzi i reszty kleszczy co "Chcą od was penędzy wzionść" robisz z siebie debila i robisz laskę
@Mr_TBA: Angażujesz się i to bardzo emocjonalnie w Szkolną. Widać to po Twoich wpisach tutaj. Nawet po tej ostatniej odpowiedzi do mnie.

PS nie musisz mi pisać, co robisz dosłownie z Bielszczakiem. To Wasze sprawy. :)

„dosłowny
1. «nieprzenośny»”
@GeraltBozy: Aha a to podobno Bielszczak siedzi 24h na wykopie i zrzuca posty xDD ty siedzisz i działasz no debil Jak rudy to twoja rodzina.Widać że taki sam ulany jesteś i daremny jak rudzielec xD
@GeraltBozy: Ale twojemu boszkowi Olgierdowi nie zarzucisz zbyt "Emocjonalne" podejście gdzie dosłownie #!$%@? się o dwóch przygłupich meneli pod zodiakiem i pod bramką.No tak jednym można więcej drugim więcej xD
@Mr_TBA: Eh… chłopie, chłopie, daj sobie spokój. Nie przenoś życiowych frustracji do internetu, bo nic na tym nie zyskasz.

„ No tak jednym można więcej drugim więcej”. Raczej jednym można mniej, a drugim więcej. To prawda, tak już działa ten świat.