Wpis z mikrobloga

  • 1
@skitel112 przy rozrządzie często masz pompę wody, więc może z niej przypuszczać płyn chłodzący, rozrząd połączony jest z wałkiem, a przy wałku jest uszczelka pokrywy zaworów więc może i ona puszczać olej, na dole rozrządu jest koło połączone z wałem korbowym więc i tutaj może ciec olej i jeszcze masz gdzieś w pobliżu rozrządu czujniki położenia wału i tam też może olej puszczać
  • Odpowiedz
@hipeklego No chyba logiczne, że z paska nie ma wycieku. Ale mówiąc o wycieku z rozrządu chyba najprościej kogoś naprowadzić na pompę wody? Czy się mylę?
  • Odpowiedz
  • 1
@Flisu95 no tak najczęściej puszcza pompa wody i wtedy mamy wyciek płynu, a OP nie sprecyzował co mu cienkie, a jak cienkie olej to zazwyczaj jest to uszczelka pokrywy zaworów
  • Odpowiedz
@FoxX21: @hipeklego: @Flisu95: dzięki panowie, tak sie tylko upewniałem bo sprawa tego typu że kupiłem od kuzyna za 6k (miał gonić za 8 ale dla mnie 6) a4 avant, silnik igła oczko w głowie.. aż sie nie #!$%@?łem przez plamy na kostce i nie pojechałem do trzeciego mechanika na ogólny przegląd i kosztorys. No i takiego rumpla to dawno nie widzieli, cieknie z silnika, ze skrzyni i z rozrządu
  • Odpowiedz