Wpis z mikrobloga

@autremonde: Nie wiem co mnie bardziej bawi same memy czy potężny ból dupy fanboyów.

A tak na serio to uroczy jest ten absolutny fanatyzm wykopków z kijem w d..ie. Jak już stacą z jakimś mądralą dziewictwo intelektualne (tzn coś przebije się do ich pustych łbów) to będą go bronić niczym mohery papieża. A spróbuj coś złego napisać abo zrobić śmiesznego mema... ło panie ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Moskvin: ale o jakim fanatyzmie ty piszesz? Bartosiak przewidział trafnie wiele rzeczy, które aktualnie się dzieją. To, że banda 15 latków wymyśla memy i piszą jakieś bzdury ad personam nie ma większego znaczenia. Głupotę widać z daleka jak obraża i nie ma argumentów merytorycznych dla swoich tez.
  • Odpowiedz
@autremonde: sprawdzam! Gdzie powiedział, że Ukraina miała paść w dwa dni? Może chodziło o to, że ruscy tak myśleli? Gdzie twierdził, że Polska będzie następnym celem? A może chodziło o to, że Polska "może" być następnym celem? Wiesz ile wojen mieliśmy z Rosją w historii? Zastanawiałeś się czemu?
  • Odpowiedz
@Beekeeper: Potwierdzam, pierdzielił podobne głupoty, a twoje "sprawdzam" jest dla frajerów którzy złapią się na bait randomowego wykopka który dobrze wie, że przekopywanie się przez zalew wywiadów i mądrości bartosiaka szczególnie w ostatnim czasie tylko po to żeby dotrzeć do tej myśli to strata czasu i nikt normalny nie będzie tego robił więc wyjdzie na to, że masz rację ¯\_(ツ)_/¯
Przypominam tylko, że 3 Wojna Światowa już trwa według pana
  • Odpowiedz
@bamsebjorn: czyli lanie wody bez pokrycia. Ja znam jego materiały i generalnie wiem co mówił. Czy ma zawsze rację? Z pewnością nie, ale przewidział bardzo trafnie wiele rzeczy i zainteresował tematem szare masy, które dyskutują i bardziej rozumieją podstawy działania świata. Gdybyś słuchał co mówił, to rozumiałbyś o co chodzi z trwaniem III wojny światowej ... Dał nawet przykład nawiązujący do II wojny. Team "XDXD" zobowiązuje :)
  • Odpowiedz
@Beekeeper: Putin "może" wygrać na Ukrainie ale jak nie wygra to przegra a wtedy "może" stracić i władze a jego następca może odbudować łańcuchy dostaw przy pomocy Chin. Przy takiej ewentualości Rosje znowu zacznie swędzić sworzeń a heartlandzie i "może" dojść o wejścia na drabine eskalacyjną. Jeli natomiast wygra z biegiem czasu odbuduje przepywy strategiczne i może dojść w światowym oceanie do kolejej proxy war z Litwą, Łotwą, Estonią, Polską,
  • Odpowiedz
@bamsebjorn: Koleś coś napisał jako fakt, ja stwierdziłem, że nie jest to prawdą i poprosiłem o źródło oraz dałem pewne wyjaśnienia, które świadczą o tym, że znam kontekst tych wypowiedzi. Masz problem z logiką, a może po prostu nie rozumiesz? Właściwie to pytanie retoryczne ...
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Moskvin: czyli potwierdzasz to co napisałem - dzięki. No i oczywiście zgadzam się z tym :)
@bamsebjorn: jestem osobą, która stwierdza, że nie masz pojęcia o czym piszesz i lejesz wodę. Nie umiesz również bronić swoich tez. Coś jak przekupka z targu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spoko, idź dalej i nie truj.
  • Odpowiedz
@Beekeeper: czyli potwierdzasz to co napisałem - twoja wartość jest żadna, więc nie muszę tracić czasu na dostarczanie ci dowodów żebyś napisał jakieś kocopoły pokroju

Czy ma zawsze rację? Z pewnością nie,


team XDXD pozdrawia
  • Odpowiedz