Wpis z mikrobloga

Możecie dać polaczkowi cieśninę malakka, albo dobry kanał Sueski. Polaczek przepłynie i powie, że zwykły kawałek wody między lądami. Dacie polakowi system antydostępowy powie, że to jakiś nowa katiusza. Przekażecie polaczkowi dobre wybrzeże z dobrą, piaszczystą plażą, z otwarciem na ocean światowy bardzo dobrej jakości, powie że jakiś mały ten Bałtyk i przegłosuję kolejny dodatek dla emerytów zamiast dofinansować marynarkę wojenną. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje BARTOSIAKA. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie spędzacie na obszarze peryferyjnym, Rimlandzie. Nie znacie życia, wasze mapy mentalne są wypalone od komuszych kontraktów społecznych i #!$%@? sowietów. Nigdy nie mieliście okazji poznać dawno imperium lądowego Rzeczypospolitej. Na widok zdobycia bramy Smoleńskiej byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Kompozycja Pas-szlak, albo Dniepr-Dźwina-Niemen to jedna z najlepszych rzeczy jakie można skonsumować. Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanego pomostu Bałtycko-Czarnomorskiego.W cywilizowanej i rozwiniętej zachodniej hemisferze, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Podają mu tezy Mackingera. Kiedy chłopak ze stwierdzeniami się nie zgodzi, albo powie że go to nie obchodzi, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet NATO i AUKUS przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do zaawansowanej geopolityki.
#pasta #heheszki #bartosiak #geopolityka
Cierniostwor - Możecie dać polaczkowi cieśninę malakka, albo dobry kanał Sueski. Pola...

źródło: comment_1647074185PJ37V9bZLpQ3G9VHlx7sco.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz