Wpis z mikrobloga

  • 2962
Szanujesz Pana Bartosiaka, plusujesz. Ostatnia fala hejtu na niego jest dziwnie podejrzana. Rozpuszczona przez dwa konta, podchwycona przez pożytecznych idiotow.

Bartosiak nie powiedział nic, co zasługuje na wyśmiewanie.

Uwaga: istnieje ryzyko onuckiego ośmieszania polskich komentatorów, żeby odebrać im wiarygodnośc.

#bartosiak #rosja #ukraina #wojna #ruskimir
biesy - Szanujesz Pana Bartosiaka, plusujesz. Ostatnia fala hejtu na niego jest dziwn...

źródło: comment_1647069491y9I9ovijtIDL5016L20fdq.jpg

Pobierz
  • 185
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@biesy: xDDDDDDD. Mi ciężko znaleźć coś za co mozna by go szanować. Jakie osiągnięcia ma w sektorze wojskowosci, czy geopolityki? Skrajnie idiotyczna koncepcja ANW? Czy może jakieś analizy z dupy na tematy wyssane z palca
  • Odpowiedz
@biesy: kiedy u nas każdy, od dziennikarza po generałów, mówił że Putin nie zaatakuje, bo to stary wyrachowany KGBista, Bartosiak mówił że będzie wojna i #!$%@? jest, Trytowy Jacku znajdź odpowiedź gdzie są nasze pieniądze co idą na wojsko!
  • Odpowiedz
@biesy: ja tam lubię go słuchać

Gość dużo rzeczy mówi sensownie.

Na pewno o stanie naszego wojska:p które bez krajowego opl może ewentualnie przed cyganami się bronić:p

O ile nie zaczną kraść rosyjskich myśliwców ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@biesy: nie mogę się doczekać debaty z wolskim, żeby raz na zawsze ktoś w końcu zamknął bartosiakowi morde na tematy związane z wojskiem. Niech się bawi w swoje geopolityki, nie moja działka, ale o wojsku to on ma tyle pojęcia co przeciętny fan world of tanks
  • Odpowiedz
via Android
  • 83
@BlackFunky albo wykopek, tak? Przecież tu siedzą sami geostrategowie, którzy są w stanie ocenić sensowność propozycji komentatorów. Między śmiesznymi obrazkami z generałem Denaturovem
  • Odpowiedz
@biesy: albo i wykopek. Na geopolityce się nie znam i nie mam zamiaru się go słuchać w tych tematach patrząc na to co on plecie na tematy wojskowe. W branży ciśnie się z niego bekę od kilku dobrych miesięcy, aż dziwi mnie ze wykopki dopiero teraz podłapały xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 83
@BlackFunky rozumiem, że jesteś w tej rzekomej "branży", nie? I masz dowody na wyśmiewanie?

Bo przecież nie wymyślasz sobie tego, żeby się uwiarygodnić. Nie możesz np kłamać i manipulować.
  • Odpowiedz
@biesy: Jestem jednym z tych kont. Może i mówi z sensem, ale traktuje wojnę jak dziedzinę nauki którą można w pełni zrozumieć i opisać, albo może bardziej jak partyjkę w jakąś strategiczną grę komputerową. Absolutnie pomija inne aspekty i w kontekście Ukrainy przez długi czas szerzył bardzo pesymistyczne i niszczące morale tezy. Przestałem go słuchać kiedy zauważyłem, że nawet już odechciało mi się pomagać, bo i tak Ukraińcy nie mają
  • Odpowiedz
  • 11
@BlackFunky Wolski już raz próbował krytyki ANW, no i było to żenująco słaba krytyka, nie spodziewał bym się więc, że w bezpośrednim spotkaniu sobie poradzi. Szczególnie, że Bartosiak potrafi rozmawiać z ludźmi o odmiennych poglądach.
  • Odpowiedz