Wpis z mikrobloga

Czy jest jakaś gorsza firma od glovo, która dostarcza jedzenie i jest z nią więcej problemów? Nie dość, że zawsze są problemy z zamówieniami i supportem, apka jest mniej intuicyjna od tych konkurencyjnych to jeszcze ma najgorsze promki ze wszystkich xD
Można dodawać tylko jeden kupon i jak chcesz zmienić na lepszy, to musisz najpierw wykorzystać ten pierwszy. Np. Kupon 15/30 wygląda u nich tak, że trzeba zamówić za minimum 30zł, aby otrzymać 1zł zniżki i 15 oznacza ilość kuponów xDD (no chyba, że tylko u mnie jest taki błąd). Jedynym plusem i co ich wyróżnia, to produkty ze sklepów spożywczych ale jako całokształt to są jeszcze daleko za konkurencją i niestety nic się nie zmienia.

Która apka według was jest teraz najlepsza?

#glovo #jedzenie #pysznepl #ubereats #kiciochpyta
Bitszkopt - Czy jest jakaś gorsza firma od glovo, która dostarcza jedzenie i jest z n...

źródło: comment_1647034818APb0A3sm4xyyOIbaJhUohe.jpg

Pobierz
  • 18
@Bitszkopt: u mnie notorycznie w zamówieniach z maka brakowało frytek, glovo wyceniało brak frytek na 1zł rekompensaty XD (bo cena frytek w zestawie jest "wyliczona" na super niską). Kiedyś jeszcze przyznali mi zwrot, dostałem go na konto, a potem go usuneli, bo stwierdzili że jednak mi sie nie należał xD
@Bitszkopt: w skrócie zamawiasz cały czas ze Starbucksa, cały czas kurier nawala(bo to nie Starbucks rozlewa ci napój), a ty mimo wszystko zamawiasz znowu, aż w końcu po którymś razie Glovo stwierdza, że ma na ciebie #!$%@? i teraz masz ból dupy?
@kredz: u mnie problem jest taki z Uberem, że kurierzy nie dostają numeru mojego mieszkania z jakiegoś powodu. Zawsze dzwonią, a jak nie zdążę odebrać to anulują mi
@kaarp: Nie tylko Ty masz ten problem, ja też. Oni ogólnie coś ostatnio zepsuli, albo API się rozjechało.
W moim przypadku często jadą od innej ulicy bo tak ich prowadzi Google..
@Bitszkopt: Co do ogólnej oceny Glovo się zgadzam, ale akurat na ich support nie narzekam. 3 razy musiałem coś zgłosić i 3 razy zwracali kasę wraz z sensowną rekompensatą.