Wpis z mikrobloga

@draqul: zdarza, ale nie znosze rozmwiac przez telefon prowadzac, bo wtedy nie moge szybko jechac :<

ale ostatnio zaczalem gadac przez glosnomowiacy trzymajac telefon w prawej rece i jest milion razy lepiej niz przy uchu, tak czy siak, glupota. unikać
@draqul: z bólem przyznam, że czasem tak - ale max pół minuty, żeby się dowiedzieć czy pilna sprawa i powiedzieć, że pogadamy później. Ale przeważnie mam słuchawkę bluetooth (najlepszy wynalazek świata). A jak nie mam, a muszę pogadać, to parking i wtedy dzwonię.
@draqul: mi sie zdarza nawet miec obie ręce zajete i kierowac kolano-udem XD tylko wtedy jest ciezko no i biegow nie daje sie zmieniac

ale tak to jest ok :d nie dostalem mandatu nigdy ^^ patrze czy jest policja i nie staram sie gadac dlugo BO JADE co nie XD
A pytam bo właśnie dzwoniła do mnie ciotka. Rozmowę przerywało, słabo było ją słychać. Zapytałem, czy prowadzi. Gdy odpowiedziała twierdząco powiedziałem, że się rozłączam i żeby zadzwoniła jak stanie.
@draqul: @migfirefox

A kar za taką jazde sie nazbieralo....

Kary:

6 mandatów w Polsce na kwote 2300 zł punktów nie pamiętam

3 mandaty w Niemczech na kwote 400 euro

1 mandat we Włoszech na kwote 100 euro

3 mandaty w Brazyli na kwote 120 reali

4 miesiące więzienia w Arabii Saudyjskiej

5 lat niewoli w Korei Północnej

2 doby seksu analnego z inuitami na Grenlandii

@Zydowski_Hejter: Byłem świadkiem jako pasażer osoby, która tak prowadziła.

Ale i tak najgorsze jest pisanie smsów. Ostatnio miałem nieprzyjemność dużo jeździć z takim kierowcą. Na autostradzie 120 km/h.