Wpis z mikrobloga

  • 200
Kolejka pod urzędem paszportowym w Krakowie.
Po 1,5h stania przesunąłem się o 15metrow. Długość całej kolejki ok 100m reszta w środku.

W kolejce sami Polacy, każdy otwarcie mówi że robi paszporty żeby móc w razie czego uciec z kraju.

Panika czy racjonalne zabezpieczanie się?

#wojna #krakow #ciekawostki
tsstolik - Kolejka pod urzędem paszportowym w Krakowie. 
Po 1,5h stania przesunąłem s...

źródło: comment_1646992099DbvCjrb99NYHGsmrmIyLWe.jpg

Pobierz
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwłaszcza że po całej UE można jeździć w zasadzie bez żadnego dokumentu, racjonalne w uj.


@mrucyfon: Argentyna. Mówi to panu coś? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Chodziło mi o sens "zabezpieczenia się na zaś". W tym kontekście tankowanie 1000l paliwa ma większy sens niż robienie sobie paszportu na wypadek konfliktu, w wyniku którego będziesz musiał uciekać poza Schengen.

Ale osobiście uważam że szkodliwość tego pierwszego jest nawet większa, nie mniej jednak nadal ma więcej sensu niż bieg po paszport, bo obawa o to że zabraknie paliwa ocierała się o jakieś realne zagrożenie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
obawa o to że zabraknie paliwa ocierała się o jakieś realne zagrożenie


@venividi: i ty się śmiejesz śmieć śmiać z tych ludzi ze stoją w kilometrowej kolejce XDDD
  • Odpowiedz
Panika czy racjonalne zabezpieczanie się?


@tsstolik: Raczej głupota, taka sama jak z tankowaniem na zapas im więcej tym lepiej. Później z obleganiem bankomatów i wybieraniem gotówki, bo zły Putin mu "piniondza" zabierze. Paszporty to nasza kolejna szajba narodowa :/
  • Odpowiedz
i ty się śmiejesz śmieć śmiać z tych ludzi ze stoją w kilometrowej kolejce XDDD


@powaznyczlowiek: Oczywiście, bo uważam (jak z resztą napisałem wyżej) że panika związana z paliwem była jeszcze bardziej szkodliwa niż ta związana z paszportami. Po prostu, jeśli szukać logiki w obu postępowaniach, to już kupowanie paliwa na zapas jest mniej głupie, choć nadal godne pożałowania.

Nie wiem czemu zamiast zrozumieć bezsensowność swojego stanowiska, próbujesz mi wytknąć
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@venividi: to podobnie ja bym mógł spytać czemu zamiast dać ludziom robić sobie co chcą tak bardzo starasz się dowartościować ich kosztem na portalu z papajowymi memami (przy okazji robiąc z siebie hipokrytę) xD
  • Odpowiedz
@tsstolik: Chciałem w #pila wyrobić sobie paszport ale trzeba się umawiać. Zadzwoniłem, żeby się umówić na złożenie wniosku i terminy są dopiero na koniec maja( ͡° ʖ̯ ͡°). Zawsze można w konsulacie za granicą wyrobić w razie czego.
  • Odpowiedz