Wpis z mikrobloga

@KapitanTorpedal: Rosjanie celowo wrzucaja kilka wykluczajacych sie wersji w celach dezinformacji. To samo było po zestrzeleniu Boeinga nad Donbasem. Wrzucanie kilku fejk wersji ma za zadanie zdezorientowac odbiorce i przekonac te kilkadziesiat %, że sprawa nie jest oczywista.
Korwin od lat przeglada rosyjskie strony i te wrzutki bierze na serio stad kiedyś twierdził, że to Ukraina zestrzeliła Boeinga bo myślała, że to samolot Putina. A to była jedna z najbardziej prymitywnych
Dzban Janusz Korwin Mikke ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@KapitanTorpedal: To, że JKM jest dzbanem i bredzi to jedno. To że ludzie nie potrafią zrozumieć paru zdań po polsku to drugie. Jak już się wali w Korwina, to dobrze byłoby to robić za to co napisał, a nie za to, co ktoś tam chciałby żeby napisał.

Korwin nie napisał, że nie zbombardowano szpitala, tylko sugerował, że szpital był
A jakie Korwin ma dowody na swoje tezy? Inne zdjecia i nagrania przecza temu co napisał.


@szurszur: No właśnie to jest ten problem o którym pisałem. Ludzie widzą to co chcą widzieć, a nie to, co jest napisane.

Czy ja gdzieś napisałem, że Korwin ma rację?