Wpis z mikrobloga

Przełamałem się i kupiłem CP2077. Jestem kompletnie rozczarowany. Nie mam na myśli bugów, bo w sumie na żadnego na PC nie trafiłem, ale nie mogę w to grać dłużej niż 45 minut naraz.
- klaustrofobiczny FOV
- chaos, totalnie nie wiem co się dzieje dookoła
- Inventory tak nabite, że jak przez przypadek ściągnąłem cały EQ to nie potrafiłem go ubrać
- model jazdy samochodem to jakiś żart

Czuje się w tej grze bardzo niewygodnie. Nie śledziłem wszystkich doniesień o grze, bo miałem dość marudzenia i narzekania, ale nie potrafię się zmusić do grania. Pewnie powyżej to same banały i oczywiste rzeczy, ale zabierają mi chęć do sprawdzenia co tam dalej się wydarzy.

Da się modami poprawić ten model jazdy i ten klaustrofobiczny FOV?
#cyberpunk2077
  • 7
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Bartex16 za późno. Kupiłem, dojrzałem miesiąc i dopoiwero odpaliłem. Nie chodzi mi o kasę. Chciałbym ustawić (jeżeli się da) tak, żeby zagrać.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kylson bez kitu. Nie sprawdziłem i zabrałem się od dupy strony. Dzięki!
A fizykę jazdy da się jakoś zmienić czy to na sztywno i niemodowalne?
  • Odpowiedz
@Grysik: Jest coś takiego jak "Better Vehicle Handling" dla CP, ale nie mam porównania w stosunku do oryginału, bo nie używałem. Nie wiem też czy ten mod jest kompatybilny z ostatnim patchem. Na Nexus mods jest do pobrania, wypróbuj, może będzie lepiej
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kylson zmieniłem ten FOV i zupełnie inna gra. Już nie ma tej klaustrofobii. Dzięki!
Ruszyłem do przodu trochę. Teraz znowu przyszły problemy z inventory, którego muszę się nauczyć. Podnoszę jakieś karabiny i nie umiem ich użyć. Normalnie cxuje się jak stary dziad przy tej grze.
  • Odpowiedz