Wpis z mikrobloga

@PanMaglev: To ten co tak śmieszkuje, że ktoś robi maseczkę udając samca alfa nie mając pojęcia jak się rusza ciężarówką na wzniesieniu? XDD
  • Odpowiedz
To ten co tak śmieszkuje, że ktoś robi maseczkę udając samca alfa nie mając pojęcia jak się rusza ciężarówką na wzniesieniu? XDD


@sked: a to nieumiejętność ruszania ciężarówką na wzniesieniu wyklucza kogoś z bycia samcem alfa? xD Głupszej wypowiedzi dawno nie czytałem.
  • Odpowiedz
@sked: masz niezły bałagan tam u góry, na strychu. xD

Tak, maseczka na twarzy u faceta to ujma.
Nie, nieumiejętność ruszania ciężarówką na wzniesieniu nie wyklucza nikogo z bycia samcem alfa, samicą alfa, koszykarzem, lekarzem czy piekarzem.

Opowiem ci coś o świecie, czego nie wiesz: wszyscy przechodzą etap nauki, taka już ludzka dola. Samce alfa też. Nawet dzieci przechodzą ten etap. Cieszę się, że mogłem ci objaśnić tę prostą prawidłowość życiową.
  • Odpowiedz
@Przypadkowy: mam nadzieję że nie obcinasz paznokci, nie myjesz się, nie golisz, do fryzjera też nie chodzisz i nie chodzisz w ubraniach ze sklepu, tylko w kurtce uszytej własnymi zębami zrobionej ze skalpów swoich wrogów

jak nie to mogę pomyśleć o Tobie że jesteś c. . .( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gwendeith: drugi, co ma bałagan na strychu.

Wiesz, że jest duża przestrzeń między tym, o czym napisałeś, a kładzeniem maseczki na twarz? Kończę, bo jeszcze mam napisać priva do OPa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gwendeith: i allegrowiczów. xD

Niestety, ale masz bałagan na strychu.


Nie wiem, co to krawędziowiec samiec alfa i nie chcę wiedzieć. Nie obchodzą mnie te śmieszne i dziecinne określenia. xD
  • Odpowiedz