Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sin-: napisal ze przeprosil i o tym mowie. Nie bronie korwina, nie jest ani to moj idol, ludziom po prostu #!$%@? jak slysza Korwin az do przesady.
  • Odpowiedz
W necie jak się poszuka jest pełno stron w różnych językach, choćby w greckim i niemieckim na szybko znalazłem. Piszą o tej akcji ze zdjęć powyżej np tutaj: https://weltexpress.info/agitprop-mit-gixie-beauty-oder-lug-und-trug-mit-einer-blodbloggerin/
Że oddziały azova już dawno przejeły te budynki i tamci dlatego je bombardowali, że jakieś ustawki z blogerami itp..
Hooj wie, bo może te trole prowadzą pełno takich stronek i tłumaczą to. W duckduckgo głównie szukając potwierdzenia takich rewelacji jak jak powyżej głównie
  • Odpowiedz
Obie strony kłamią jak najete bo to tez wojna informacyjna i wygrywa ja Ukraina XD polecam sie trochę zdystansować na razie do takich obrazków bo wszystkiego i tak dowiemy sie dopiero kiedy sie to skonczy
  • Odpowiedz
pelno porozwalanego sprzetu medycznego, setki ranyych, wielu zabitych. Patrzac po wielkosci tego budynku.


@MehowM: A masz jakieś potwierdzone zdjęcia analogicznych budynków po ostrzale? Czy to tak na chłopski rozum?
  • Odpowiedz
@aegispolis: tam sa zdjecia jak ludzie wychodza tylko z jednego budynku z tych kilku. Wiec to byl praktycznie pusty szpital, pewnie zostali ci co musieli. Wiele szpitali w zyciu widzialem bo taka mam prace, skala zniszczenia na dzialajacy szpital z pacjentami tej wielkosci byla by straszna.
  • Odpowiedz
@Szmicer: @Rozgryzacz: Nie widzisz powietrza, to nie znaczy, że go nie ma. Po prostu określona wiedza jest dla określonych ludzi. Nikt nie wymaga do Ciebie wiedzy na temat działań szpitala w czasie wojny. Ale jednocześnie pisanie, że powinno być tam dużo innych ofiar nie jest na miejscu. Gdybyś miał trochę więcej rozumku, sprawdził byś inne doniesienia z tego szpitala, wtedy byś wiedział, ze część szpitala była ewakuowana, i że okolice
  • Odpowiedz