Wpis z mikrobloga

nom, miał rację o jednej wyspie węży,


@advert: nie tak do końca miał rację bo informacja że ci żołnierze żyją pojawiła się tego samego dnia co informacja o ich śmierci. A że zniknęła w zalewie informacji to inna sprawa. Wiec Korwin niczego tutaj nie odkrył.
tam sa zdjecia jak ludzie wychodza tylko z jednego budynku z tych kilku. Wiec to byl praktycznie pusty szpital, pewnie zostali ci co musieli.


@MehowM: W jaki sposób zdjęcia tylko wychodzących z jednego budynku dowodzą tego, że inne były puste? Jak dla mnie oznacza to tylko tyle, że widziałeś zdjęcia z jednego budynku, a wyciągasz nieuprawnione wnioski pod z góry założoną tezę.
W jaki sposób zdjęcia tylko wychodzących z jednego budynku dowodzą tego, że inne były puste? Jak dla mn


@aegispolis: to + wyglad tego co pokazali. Ten szpital jest pusty bez sprzetu w tej czesci co chodzil gosc z kamera
Sprawdziłem 3 szpitale dziecięce w mariopolu i żaden z nich tak nie wyglada.


@2030: Może to dlatego, że miejscowość nazywa się Mariupol.

no przeciez masz film jak ludzie wychodza z jednej strony


@MehowM: Może słabo wytłumaczyłem - to, że masz film, że w miejscu X dzieje się zdarzenie Y nic nie mówi na temat tego, co dzieje się w miejscu Z, którego na filmie nie ma.
@Pawcio_Racoon: Wow naprawdę influencerka w ciąży w szpitalu położniczym… nigdy bym nie przypuszczał, że kobietę w zaawansowanej ciąży można spotkać na sali porodowej
To ukraiński spisek jak nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
że nalot na szpital w Mariupolu to fejk


@advert: Nalot był faktem, ale faktem jest to, że szpital już dawno został ewakuowany, a zdjęcia tej modelki to pokazówka.
Znam kliku profesorów mających stopnie doktorskie oraz habilitacje w swoich dziedzinach, i rozmawiając z nimi, często słyszę: "nie mam o tym pełnej wiedzy, choć na ten temat przeczytałem kilka rozpraw" Wy obejrzycie film od ruskiej onucy, już macie własne zdanie i wysnuwacie gówno wnioski. Taki typ ludzi nazywa się "pożytecznymi idiotami" Ludzie bez wykształcenia udający w sieci ekspertów :]


@dlugi-gr: książkowy przykład efektu Dunninga-Krugera.
Działający szpital i jedna ciężarna się znalazła. CUD.


@lucer: a kto twierdzi że tam tylko jedna ciężarna była? jednej ciężarnej zrobiono zdjęcie, co nie znaczy że była jedyna. oczekujesz profesjonalnej sesji zdjęciowej każdej pacjentki tego szpitala wraz z aktami urodzenia dzieci, żeby uwierzyć?
Podeslij fotki tych rzekomo zniszczonych teraz budynków przez bombardowaniem


@2030: wiadomo, jakiś losowy szpital na Ukrainie jest kluczowym obiektem do fotografowania dla każdego i wszyscy dysponują milionem zdjęć po to żeby udowadniać wykopkowi oczywistość.
@dlugi-gr Kolego idź się przewietrzyć, piszesz jakieś do mnie rzeczy o których nic nie mówiłem, a do tego mnie obrażasz.
Szpital był ewakuowany, może źle zrozumiałeś co napisałem, nie chodziło mi o brak ofiar, nikomu tego nie życzę, może potrzebnie nazwałem to fejkiem, ale nie rób z siebie eksperta który "rozmawiał z profesorami"