Wpis z mikrobloga

Wszyscy nagle kochają USA, a jeszcze niedawno każdy pisał, że to upadły kraj, gangi, narkotyki, biją białych itd. Pelikany znowu łykają wszystko co im media przekazują. Teraz już nawet Węgrzy sa źli a Polak, Ukrainiec to dwa bratanki. Oby ten hejt na zwykłych Białorusinów i Rosjan, co sobie chcą normalnie żyć bez polityki, się źle nie skończył. Jeszcze będzie płacz za tą nadgorliwość i wychodzenie przed szereg (aktywność głównie Polaków w mediach, opinie na mapach googla, wyzywanie na Youtube, rosyjskich forach itd.).
Pomagać trzeba, ale rozsądnie a nie "zastaw się, a postaw się". Mam wrażenie, że Polska już przegrała tę wojnę w której aktywnie nie uczestniczy. "Sojusznicy" chcieli nas wystawić a finansowo, poza Ukrainą i Rosją, najbardziej ucierpi Polska. Oby tylko finansowo, bo jak dojdzie do eskalacji z NATO, to za ten hejt i machanie szabelką, zrobią z Polski poligon.
Trochę opamiętania i mniej emocjonalnych decyzji by się przydało. Orban wie co robi.
#ukraina #rosja #wojna
  • 11
@America: zwykli Rosjanie xD
Ten naród w 80 procentach popiera Putina, aktualnie tylko młodzi ludzie nie w większości nie popierają wojny, cała reszta społeczeństwa przyklaskuje temu bestialstwu.
Że są omamieni propaganda - są i co z tego. To oni nie chcą podjąć wysiłku intelektualnego jakim jest sprawdzanie władzy. Także #!$%@? ich, oby żarli gruz przez najbliższe lata.
@America: aaaa, dlaczego już nie wierzycie rosyjskiej propagandzie?! dlaczego nie boicie sie rosji, nie gardzicie USA i Ukrainą, nie kochacie mafijnego państwa orbana?!?!?!

zadałeś może sobie pytanie, czy nie byłeś przypadkiem ofiarą dezinformacji? i to nie wszyscy się mylą, tylko ty?
@America: Jestem w 100% pewien, że obrzydzanie nam USA, UE, zachwalanie relacji z Węgrami to robota propagandy ruskiej i to takiej długofalowej, tak jak wojna aborcyjna i zachęcanie nierządu do zmian w sądach (na wzór ruski)
Ja tam Węgrów nadal bardzo lubię, chodząc w nocy po Budapeszcie czułem się 2137x bezpieczniej niż w Krakowie na ryneczku. Tyle chłopów co mi stawiało alkohol to nawet w gaybarze bym nie dostal.