Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem czy Rafałek sam siedzi na wykopie czy jakieś jego przydupasy, ale każdego wytłumaczeniem jest „znam Rafała ze szkoły i wiem, że nie ma dziewczyny” To widocznie gówno znacie. Rafał spotyka się z finalistką miss Polski już od dobrych paru miesięcy. Jego wybranka mieszka w małej miejscowości gdzie każdy każdego zna i tez każdy widział Rafałka ze swoją dziewczyną. Dziewczyna usunęła wspólne zdjęcia, ale niedawno dodawali wspólne relacje. Nie wiem co wam da pisanie, że nie miał nikogo przed programem jak i tak prawda z czasem wyjdzie na jaw #hotelparadise
Pobierz Aksyt99 - Ja nie wiem czy Rafałek sam siedzi na wykopie czy jakieś jego przydupasy, a...
źródło: comment_1646945216HRcpoigmMLWufn3dMr7fuP.jpg
  • 16
@Aksyt99: Widziałam jego tiktoka i wydaje mi się ze robisz tylko sensacje a on pokazuje tam jaki jest uczuciowy i wrażliwy, a zanim zaczniesz gadać głupoty to sprawdź wszystko a nie bo ktoś widział ich razem - tragedia tutaj widze
@Kasmo: ah tu wystarczy napisać że ktos ma laske czy faceta i łykają jak pelikany XD bo ONA TAM MIESZKA!!! Ja mam ciocie co mieszka w panamie i rozmawiala z Sevagiem i sevag tez ma dziewczyne w Polsce
@Kasmo: i po to założyłaś konto,żeby dokonać wpisu jaki to on nie jest...Siara w tamtym sezonie wystarczająco się zbłaźniła.Jak ktoś pokazuje w necie big love,a chwile przed programem nagle wszystko usuwa,to wiadomo,ze śmierdzi...
@lukixx: No dokładnie, ale ja wole zawsze sobie sprawdzić a nie bezsensownie wypisywać bzdury xd zreszta akurat rafala od roku na tiktoku obserwuje i raczej jest zraniony po ostatnim związku, same smutne i dołujące rzeczy dodaje… I nie raz jak ja byłam w dołku miłosnym to trochę budowały mnie te filmiki
@lukixx: Zobaczmy za dwa/trzy miesiące wspólne zdjęcia z Paulinką, która rzekomo nie była i nie jest aktualnie jego dziewczyną. Teraz nie ma sensu dyskutować