Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy Paladin Retribution jest coś warty?
Jak wypada w DPSie? Jestem totalnie zielony w WoWie, aktualnie mam Monka Windwalkera, ale średnio mi się nim gra.
Szukam klasy, która ma możliwie jak najwyższy damage.
#worldofwarcraft
  • 8
@choosewisely: kazda klasa ma wysoki dps jak ma dobrego kierowce, jasne sa pewne roznice ale na papierze w wiekszosci przypadkow, co ci z tego ze ci napisze ze moonkin czy warlock to obecnie jeden z najwyzszych rajd dpsow jak wymaga to odpowiednich umiejetnosci i gearu aby nimi byli
@choosewisely: Jako szczęśliwy człowiek grający retri pala (na szczęście wszystkie spece mam opanowane):
1. Raidy - ławka rezerwowych w najlepszym wypadku. Wielu melee zazwyczaj się nie bierze, poza tym po co komu retri skoro można mieć warka w tej samej cenie. A aury zrobi prot albo holy (te dwa spece akurat są przydatne).
2, Mythic+ - z pugiem to nie pójdziesz nawet jak nie będzie nikogo innego do wyboru. Retri ma
@choosewisely: Raidowo ret nie jest zły (powiedziałbym, że w poprzednim tierze był zaskakująco mocny), ale w tym tierze więcej niż 1 walka pokazuje bardzo wyraźnie wady i problemy reta. Dwie legendarki powinny pomóc załatać niektóre z tych problemów ale nie będzie to jakiś top topów w tabelkach "dla przeciętnego gracza" i dla tych najlepszych graczy, bo ret jest takim "jack of all trades" - niby może wszystko, ale jednocześnie nie jest
Pobierz Tathe - @choosewisely: Raidowo ret nie jest zły (powiedziałbym, że w poprzednim tierz...
źródło: comment_1646908765kRVdmKapTCThiuzRu2UIYN.jpg