Wpis z mikrobloga

@Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny: Nie siej propagandy. Sam jestem ateista ale gimboateisci mnie po prostu smiesza.

Modlitwa to nie to samo co adoracja. Modlitwa to prosba,rozmowa. Poprzez modlitwe do swietych wierni chca sobie zapewnic polsuchanie u boga.

Swieci sa czyms w rodzaju sekrtarki boga. Swieci nie sa traktowani jak bog tylko jak posrednik. I jaknajbardziej kk dopuszcza modlenie sie do swietych.

Taki protip na przyszlosc:
1-nie siej fermentu i nie troluj
2-zanim cos napiszesz
Ja też czytałem dużo powieści Sci-Fi ale wyrosłem z tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@damiz74: Popatrz a ja dalej lubie czytac Sci-fi. I jakos tak mi podszedl gatunek hard sci-fi. Fajna lektura.

Biblii nie czytalem dla rozrywki tylko po to zeby zrozumiec przeciwnika (wtedy to jeszcze nie do konca byl przeciwnik bo w podstawowce to sie raczej malo wie). Jak widac po latach to sie przydalo.
@gorzki99:

Kto powiedział, że jestem ateistą, gimboateistą czy jakie tam jeszcze określenia wymyślisz?

Modlitwa Zdrowaś Mario nie jest złamaniem pierwszego przykazania? Tak samo jak modlitwy do świętych?
"Nie będziesz miał bogów innych oprócz Mnie."

Modlenie się do obrazów, m.in. Matki Boskiej jest złamaniem drugiego przykazania (biblijnego, KK je usunął dla własnych korzyści, a żeby dalej się zgadzała liczba ostatnie przykazanie rozbił na 2 części)
"Nie uczynisz sobie posągu ani żadnego obrazu
Kto powiedział, że jestem ateistą, gimboateistą czy jakie tam jeszcze określenia wymyślisz?


@Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny: Nikt? Pokaz mi gdzie okreslilem tak CIEBIE? - zacytuj.

Modlitwa Zdrowaś Mario nie jest złamaniem pierwszego przykazania? Tak samo jak modlitwy do świętych?

"Nie będziesz miał bogów innych oprócz Mnie."


Modlenie się do obrazów, m.in. Matki Boskiej jest złamaniem drugiego przykazania (biblijnego, KK je usunął dla własnych korzyści, a żeby dalej się zgadzała liczba ostatnie przykazanie rozbił na