Wpis z mikrobloga

Patrząc na wpisy na wykopie to można wysnuć pewien wniosek.
Może i ruski mają fatalnie zorganizowaną armię, ale trollowanie i sianie anty-unijnej, anty-natowskiej i anty-amerykańskiej dezinformacji mają opanowane do perfekcji.
- uchodźcy zabiorą nam pracę
- uchodźcy to lenie i przestępcy
- USA nas oszukało w sprawie migów i F16 ( XDDDDDDD)
- Niemcy to piąta kolumna i agenci Moskwy (XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD)
- gospodarka głupcze!!!!!!!!
- NATO nam nie pomoże tak jak nam nikt nie pomógł w 39-tym
- UE też nieeeeeee
- PIS robi dobrą robotę !!!!!!!

To tylko kilka przykładów onuckiej propagandy. A wykopki z każdym dniem się łapią coraz bardziej
Niestety...

#ukraina #wojna #rosja #bekazkonfederacji a.k.a. OnucaTeam
  • 35
PRZYJEZDNYCH TO CIEMNI MĘŻCZYZNI


@mikau: zobaczysz jeszcze sie zesraja napewno bo z Sum dzis widzialem urywek ze ok 1.5k studentow z afryki i bliskiego wschodu ewakuują
@PrzeKomentator: Mi to tam nic nie zmienia komu co dają. Przed wojną mi nikt nic nie dawał, to teraz też nie. Jedynie gospodarka dostaje po dupie. Z drugiej strony i tak dobrze, że mieszkam w Polsce i UE, a nie w Rosji.
@PrzeKomentator uhu.a nie dopuszczasz do siebie myśli że jednak się przejedziemy? Widząc jak działa "jednomyślność" UE - Niemcy przeliczyli szekle , Holandia nie weźmie uchodźców, Węgry wogle nic nie robią- nie masz cienia wątpliwości co do wyniku naszych ( też myślę że słusznych i jestem dumny z nas jako narodu) działań? Mordo te zagrywki z migami na Twitterze to mam nadzieję, że dezinformacja bo jak nie to grubo się robi.boje się że
uchodźcy zabiorą nam pracę


@PrzeKomentator: to akurat prawda, polska nie posiada tyle stanowisk pracy aby nagle przyjąć kilka milionów uchodźców. Zachód musi nam pomóc bo szacuje się, ze granicę może przekroczyć 4-5mln uchodźców. To 10% populacji Polski.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PrzeKomentator: przypomnę jak trendy przez jeden dzień było szczucie MILIONAMI CIAPATYCH / 80% PRZYJEZDNYCH TO CIEMNI MĘŻCZYZNI

@mikau: dokładnie, po czym okazało się że ci atakujący jak zwykle Polaków i oskarżający własny naród o rasizm to ruskie płatne trolle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PrzeKomentator: uchodźcy będą mieli znaczny wpływ na rynek pracy i rynek nieruchomości, w to się nie da wątpić.
USA coś nie za bardzo chce te migi oddawać, dziś rano już słyszałem, że zdecydowali się ich nie dawać Ukrainie, bo ryzyko, więc skąd to "XD"?
@PrzeKomentator: Kto ma rację dzień przed innymi, ten przez dobę uchodzi za idiotę.
Z wirusem i szczepionkami było dokładnie tak samo. Dzisiaj już na wykopie nie dehumanizują antyszczepów, bo mają nową zabawkę, #!$%@? o wojnie i powtarzanie słów wujka sama. Zero refleksji

Ps. żeby mieć flagę ue w avatarze to na prawdę trzeba być już wykolejonym ekstremistą xD