Wpis z mikrobloga

Wbiłem 302 ilvl w Lost Ark i przestałem grać, bo myślałem, że trzeba dużo grindowac i na altach tez.Jak u was to wyglądało?Czy po wbiciu 302 ilvl lepiej wam się grało czy tez zakończyliście?
#lostark
  • 5
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: Jest bardzo dużo sposobów na zdobywanie materiałów. Nie skupiaj się tylko na chaos dungeon czy bosach. Rób questy, wyspy, eventy, daily, rozwijaj swoją wyspę, profesje. 1000 ilvl wbija się bardzo szybko. Później już zaczyna się farmienie ale nic dziwnego bo to mmo, jak chcesz grę na 7 godzin to pomyliłeś gatunki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 5
@Kodzirasek Mam 1350ilvl bez alto i wydania zlotowki wiec nie ma problemu ale powoli rozmyslam a raczej zabieram sie za robienie alta bo tak nie ma sensu dalej progressowac poki nie dodadza kolejnego contentu
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: Dokładnie jak pisali przedmówcy, nie spiesz się. Ja goniłem kumpli co już wbili 300 godz. a teraz to olałem i po prostu cieszę się contentem. Robię wyspy, wykonuje wszystkie questy. Nawet robię różne Daily, nie tylko te które dają HSy. Tak jak powiedział twórca gry: nie spieszcie się, endgame nie ucieknie a nawet z każdym patchem będzie go coraz więcej.
  • Odpowiedz