Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Wczoraj oglądałem Sky news i był reportaż o załatwianiu papierów żeby ściągnąć uchodzcow do siebie z #ukraina Troche kekłem z Brytola, który jest graduate (nie wiem co ma to do rzeczy xD) z English skills (jakby to mialo znaczenie w polskiej betonozie urzędniczej xDD) i wciąż zajęło mu godziny wypelnienie tego i wyslanie!!

To wyobrazcie sobie jakby mu powiedzial NFZ ze na zabieg trzeba kilka lat czekac albo mialby pojsc cos zalatwiac innego do jakiegos urzedu i zostalby odeslany z kwitkiem - kilka godzin nazwalbym ogromnym sukcesem w tym przypadku. ( ͡º ͜ʖ͡º) Zrobilem zrzut i wrzucilem w linku dla zainteresowanych:

https://streamable.com/jhrlo5

#heheszki #ukraina #uk #anglia
  • 4
@adriano30: czy ja dobrze zrozumiałem, że śmiejesz się z Brytyjczyka, który krytykuje brytyjski proces ubiegania się o wizę, i uzasadniasz to tym, że centrum składania wniosków jest na terenie Polski, sugerując że w związku z tym jest normalne że proces jest zepsuty, bo polska betonoza urzędnicza?

Przecież on nie powiedział niczego błednego: proces nie jest dostosowany do realiów tych, którzy muszą przezeń przejść. W Wielkiej Brytanii na to zwraca się uwagę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tptak: wlasnie o to mi chodzi, ze gosc jest kompletnie odklejony dla mnie. Co on myslal, ze w dwie minuty to zalatwi jak setki jak nie tysiace osob probuje to zalatwic i dziala to na zasadzie przyjdz zloz osobiscie a nie na zasadzie umow sie na wizyte online? Plus to uzasadnienie ze jest "graduate" i mowi w j ang to ma naprawdę kolosalne znaczenie w tym wszystkim ( ͡° ͜
@adriano30 Wykształcenie to mocno używany skrót dla zdolności intelektualnych. Kolega sądził się z mbankiem i mecenas kilka razy podkreślał że kolega ma tylko średnie wykształcenie, a tymczasem on jest łebskim programistą. Ale wykształcenie średnie, znaczy mógł mieć trudność ze zrozumieniem umowy.