Wpis z mikrobloga

Mirki wychodzi na to, że się wszystko sprawdza. Wczoraj na głównej wisiał artykuł, że wojna informacyjna wkracza na 2 etap. Wywołanie strachu. Jak widać po gorących wszystko okazuje się prawdą.

Apeluje do was, nie ulegajmy panice, trolownia kacapska ma sie bardzo dobrze i grzeje temat, ze nato chce nas wciągnąc w wojne z nato. Nie dajmy się temu!

Sprawa z samolotami jest bardziej złożona, bo niestety jakis as z naszego rzadu wypaplał to, a takie tematy lubia cisze. Teraz trzeba wyjsc z tej sytuacji.

Nie ulegajcie manipulacji troli kacapskich, tak jak nie uleglismy tematowi uchodzcow, a potem szczuciu polakow na ukraincow tak nie dajmy wywolac w nas strachu. Pamietajcie, ze my tez jestesmy wmieszani w ten konflikt i nie dajmy sie r0syjskien dezinformacji!

#wojna #ukraina
  • 11
@Ja_tu_tylko_pacze: walka z propaganda ruska to jedno, a pilnowanie interesów naszego kraju to drugie, najpierw UE nas wystawiła przed szereg a później amerykanie, po czym i jedni i drudzy umywają ręce. To jest nie fair i trzeba o tym mówić. My i tak robimy najwięcej w kontekście tej wojny, no może poza USA które wspiera Ukraińców wywiadem.
Mirki wychodzi na to, że się wszystko sprawdza. Wczoraj na głównej wisiał artykuł, że wojna informacyjna wkracza na 2 etap. Wywołanie strachu. Jak widać po gorących wszystko okazuje się prawdą.


@Ja_tu_tylko_pacze: mnie tam bardzie PiS przeraża - stan gospodarki, polski wał, stopy i kurs Euro niż Rosja.