Wpis z mikrobloga

Szukam baterii do Redmi Note 6 Pro. Ktoś polecił mi zamiennik nohon ale przeszukałem cały internet wzdłuż i wszerz i niestety nie ma.
Moja stara bateria ma już parę lat i na AccuBattery pokazuje mi wydajność poniżej 2000mha a na nowym sofcie EvoX trzyma mi max 4-5 godzin.
Są niby oryginalne na alliexpress ale wysyłka w połowie maja. Model baterii to BN48 (zdjęcie).
I tak natrafiłem na polską firmę świat baterii sprzedającą zamiennik green cell. Bateria jest dostępna, opinie ma dobre, ale ja się nie znam więc zwracam się o pomoc. Czy to jest coś warte?
Jeśli nie to w takim razie czego szukać i gdzie.
Bardzo proszę o pomoc, wkurza mnie już ciągle ładowanie co 2 godziny.
#xiaomi #baterie #elektronika
Sniper512 - Szukam baterii do Redmi Note 6 Pro. Ktoś polecił mi zamiennik nohon ale p...

źródło: comment_1646810115XYYFqILH64rBljKrgsmv6t.jpg

Pobierz
  • 12
oryginalne na alliexpress

nowa bateria z allegro to 60-80.


@Sniper512: @Cobesh: Nie ma w sprzedaży oryginalnych baterii do Xiaomi na allegro i aliexpress. Są podróbki, które mają pojemność zbliżoną do zużytego oryginalnego ogniwa.

Kupując Xiaomi kupujesz jednorazówkę. Ten producent porzuca produkcję części eksploatacyjnych od razu po zakończeniu produkcji modelu. Jedyne opcje to pozostałości w CSS i DragonTT
@Kiciuk: chciałem Ci mirku bardzo podziękować. Bateria przyszła dzisiaj, i po kilku testach jest ogromna różnica.
Poprzednia pokazywała mi max 1700Mha a ta nowa pokazała mi 3897Mha więc jestem zadowolony. Dodatkowo wgrałem czystego Androida 12 i telefon śmiga jak nowy.