Wpis z mikrobloga

Sprawa tych migów to coś pięknego. USA chciało naszymi rękami wspomóc Ukrainę, ale w razie czego mieć czyste ręce, my natomiast zachowaliśmy się perfekcyjnie - teraz to USA są odpowiedzialne za dostarczenie lub niedostarczenie samolotów. Amerykanie myśleli że mają do czynienia z typowym rządem Polskim, gdzie za świecidełka rzucimy się w przepaść, ale oni mają do czynienia z Morawietzkim, z którym geszeft się robi podobnie jak z Żymianiami z Izraela xD
#ukraina
Pobierz GonzoMMz - Sprawa tych migów to coś pięknego. USA chciało naszymi rękami wspomóc Ukra...
źródło: comment_1646773422oHBXTDRIXpoM1OrdyzIG3j.jpg
  • 39
@GonzoMMz: wez mnie popraw jeśli coś ominąłem, ale u mnie na podwórku narracja była taka że Polska wyrwała się z szeregu i zaoferowała Ukrainie migi i swoje lotniska do startów.
Później był morawiecki na dywaniku i szybko narracja sie zmieniła że nie dajemy żadnych samolotów
Później jednak możemy wymieć ale z USA i to USA może przekazać.
w UK puszczali dodatkowo też komunikaty ze stanów że jeśli rosja zaatakuje członka nato
Ja myślę że to nie nasze czempiony wymyśliły i że mają swoich doradcow np generałów albo służby specjalne którzy tam w przeciwieństwie do nich mają łeb na karku
Niech im te migi wyślą w jakiejś kryptowalucie. Jak będą mieli odpowiednią moc obliczeniową, to sobie zdekryptują na miejscu. Wojna jest napędem nowych technologii. Niech próbują, może nie namierzą.
@OddajButa123: Informacjami na żywo nikogo nie skrzywdzisz a taki MiG już poważnie wpływa na całą ofensywę, bo mając ich 20+ sprawiasz, że nic wlecieć nie tak łatwo nie może. Chcąc zestrzelić migi trzeba przywieźć duży zestaw plot. który dostanie w dupę od małego drona itd. itd.
Reasumując - kilkadziesiąt samolotów zmienia wszystko.
@GonzoMMz: dzięki za sprostowanie, doczytałem i faktycznie masz rację. Nie wiem teraz czy przegapiłem coś podczas czytania czy w narracji bbc w uk faktycznie mówili inaczej kilka dni temu. Dzisiaj już tak czy siak wszystko naprostowane. Dobry ruch że strony rządu.
@GonzoMMz: Pocieszające jest, że wyrosło nam nowe pokolenie polityków sensownie reprezentujące nasze interesy. Jak patrzę na deale robione przez poprzednie ekipy to nie wiem na ile byle głupi, a na ile chciwi. Zapewne jedno z drugim było ściśle związane.
PiS był jaki był ale jak dochodzi do rżnięcia Polaków w dupska to jednak się stawia i nie daje #!$%@?.

W przyszłych wyborach wybór jest jasny


@Mr_Randy: To chyba w myśl "tylko my możemy ruchać Polaków w dupe". Jeśli serio jedna taka sytuacja, która nawet jeszcze nie doczekała się rozwiązania wpływa u ciebie na wybór a wiele sytuacji z przekrętami, niegospodarnością i miernymi działaniami w obecnej sytuacji (gdzie przy okazji chcieli