Wpis z mikrobloga

4 tygodnie chodzenia z pękniętym pionowo zębem. Codzienne krwawienie i kłujący ból. Na dziąśle w dolnej części pojawiły się jakieś mikroowrzodzenia / białe grudki. Oczekuję na wizytę w klinicę...

Przed COVIDem na kanałowe umawiałem się w trzy dni. Strasznie się popsuła #stomatologia.
#dentysta #lublin
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myslales ze odrosnie czy co? w lublinie jeden dentysta jest?

@mutozostaw: Oczywiście, że nie. Lekarzy jest dużo, ale większość ma tylko podstawowy sprzęt i umiejętności. Jak jest coś więcej niż wypełnienia / kanałowe to robi się problem.

mówiłeś, że pilny przypadek? Pewnie by Cię szybciej wzięli.

@object: Tak, mówiłem. Usłyszałem w odpowiedzi, że każdy jest pilny. Jestem na liście rezerwowej w czterech klinikach, ale nikt nie dzwoni. Pierwszy
  • Odpowiedz
@object: Tak, mówiłem. Jestem na liście rezerwowej w czterech klinikach, ale nikt nie dzwoni. Pierwszy termin to 17 marca. W niektórych klinikach proponowali terminy połowa kwietnia / początek maja.


@marecki22: o #!$%@?, #!$%@? :/
  • Odpowiedz
@Corgan95: Zadzwonię do nich. Skoro robią implanty to może nie zmasakrują zębodołu / kości przy wyrywaniu ( zależy mi na ekstrakcji atraumatycznej )

Ile płaciłeś za resekcje i odbudowę ?
  • Odpowiedz
@marecki22 coś około 6-7 stów, ale było to ponad 2 lata temu. A za normalną ekstrakcję trzonowca (ósemki) płaciłem tam jakieś 3 stówy. Nie jest najtaniej, ale co do jakości usług nie mogę mieć zastrzeżeń.
  • Odpowiedz
@picasssss1: Tu jeszcze jest kwestia by dobrze trafić. Gość, który robił mi kanałowe zawalił sprawę i to przez niego mam wyrywany ząb.

Być może na samą ekstrakcję "byle gdzie" dostałbym się szybko. Ale jak pytam jaką metodą robią to jest chwila przerwy i "po prostu usuwamy". Pytam o techniki atraumatyczne - "???". Dlatego celuję w kliniki co zajmują się implantami i najlepiej mają tomograf. Niby jest ich 7-8 a terminy
  • Odpowiedz