Wpis z mikrobloga

Szczera ocena tego co się stało
Ja mam to w pizie
Konfa w porównaniu na tle POPISu, SLD, ZSL to i tak wypada czysta jak łza

Lepiej jakby w Konfie nie było afer o tym, że Piskorski (były współzałożyciel PO, prawa ręka Olechowskiego, człowiek Unii Wolności, były prezydent Warszawy) ujawnia skandal związany z finansowaniem dawnej partii Tuska, czyli KLD z pieniędzy Niemiec - https://www.youtube.com/watch?v=uKvATNCScy8 czy nawet afera podsłuchowa ich skompromitowała (też Morawieckiego skompromitowała przy okazji i dzisiaj nie powinno być już PISu tylko powinni siedzieć w pierdlu)

Lepiej jakby w Konfie nie było afer takich jak robił Dworczyk z Morawieckim, Ziobro jakie miał kontakty z Pruszkowem że nawet jego żonka dawała wiadomo co (nie mówię żeby jutro CBA nie wpadło do mnie rano ( ͡° ͜ʖ ͡°)) czy to że Morawiecki jest umoczony po uszy w kontaktach z pewnym postkomunistycznym środowiskiem służb specjalnych, które odpowiadało za chociażby pranie brudnych pieniędzy w aferze FOZZ jak i pewnym wrocławskim środowiskiem bankowym (tutaj też nie powiem o jakie służby chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) a partia Karakana mogła być finansowana z pieniędzy FOZZ (nie powiem która bo nie chcę mieć wizyty bezpieczniaków jutro rano ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lepiej jakby w Konfie działacze nie przyjeżdżali nawaleni w trzy dupy na spotkania partyjne i musieli ludzie wywozić w pewnej gminie na Warmii i Mazurach a ludzie siedzą w urzędach marszałkowskich i są najdłuższym betonem partyjnym, który tylko myśli by dorwać się do koryta

Lepiej jakby w Konfie nie było takich sytuacji, że połowa moich byłych członków to ludzie komunistycznej partii i do tego umoczeni w takiej afery jak afera Rywina czy robienie po cichu tajnych więzień dla więźniów wojny w Iraku co skończyło się kompromitacją i płaceniem wysokich kar jak wchodziliśmy do Unii w 2004 xD

Więc do tych wszystkich nojropków ( a w zasadzie to ex kuce jesteście bo bardziej nienawidzicie Konfy i Korwina niż pisowskich bolszewików czy czerwonych komuchów więc chyba macie jakichś uraz osobisty do Korwina xD)

Mam to głęboko gdzieś

Jeżeli to nie jest żadna poważna sprawa to jakieś kłótnie o wpisy na tłitterze to mam to głęboko gdzieś. W porównaniu do skur
* łego, zeszmaconego i zdegenerowanego środowiska magdalenkowskiej postkomuny zarówno pisowskiej i czerwonych komuchów to Konfa naprawdę wypada na tym tle pozytywnie.
Tych skur ** ych Kaczyńskich rozmawiających z Kiszczakami, tych Tusków, Olechowskich, Pawlaków, Millerów, Czarzastych mam po prostu ku a dość

Ich wszystkich WON !

A jeżeli neuropkom nie podoba się Konfa to są jeszcze inne partie - tylko potem nie narzekajcie jak będziemy wspólnie zdychać i żreć gruz w kraju rządzonym przez PISowców lub czerwonych komuchów bolszewików

Sami własną głupotą taki wybór podejmiecie w 2023 roku, więc weźcie na klatę swoje decyzje życiowe a nie użalajcie się nad partią, która jeszcze krajem nie rządziła

Amen

PS. Jak macie inne ciekawe afery POPISu to śmiało wrzucajcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#konfederacja #4konserwy #korwin #bekazlewactwa #bekazneuropy #polityka
  • 11
Więc do tych wszystkich nojropków ( a w zasadzie to ex kuce jesteście bo bardziej nienawidzicie Konfy i Korwina niż pisowskich bolszewików czy czerwonych komuchów więc chyba macie jakichś uraz osobisty do Korwina xD)


@Aik32fr45yd: ależ to w 50% jest ex kucernia która poprzez to, że nie jest koszerna musi ze zdwojona siłą je%ać konfę, żeby na disco koledzy czyste lewaczki nie śmiały im tego wypomnieć.

A jeżeli neuropkom nie podoba
@szurszur: Do Brukseli to w sumie można każdego

Gadki o odganianiu kortyta sa prawdziwe tylko w tej częsci, że chodzi o zrobienie miejsca dla swoich.

Mam tylko nadzieję że rzeczywiście inaczej podejdą do wydawania pieniędzy podatnika Polskiego jak jakimś cudem obejmą władzę w Polsce, przynajmniej jako koalicjant a nie jeszcze partia rządząca w pełni bo na to się szybko nie zanosi
Gadki o odganianiuod kortyta sa prawdziwe tylko w tej częsci, że chodzi o zrobienie miejsca dla swoich.


@szurszur: to nie jest gadka od odganianiu tylko o likwidacji koryta. Jak koryto jest i nikt nie tłucze po mordzie za korzystanie z koryta to co się dziwić, że świnie z niego żrą?
@qluch: Dlatego mnie to właśnie wkur*ia że neuropki tak bardzo są "opozycyjne" a większość czasu spędzają na pocisku po Konfie tylko dlatego że połowa z nich ma osobisty uraz do Korwina czy do Konfy zamiast na wyciąganiu brudów pisowskiej bolszewii bo już teraz to atakują PIS tylko Konfa, Radio Maryja i Onet co brzmi kuriozalnie xDD

Fajnie jakby media opowiedziały o tym jak Kaczyńscy chodzili do Kiszczaka (żyjący na imprezki a
@kolega_z_sasiedztwa: @qluch: A właśnie co z posłem Wójcikowskim ? Czemu zginął w wypadku samochodowym ? Rozumiem, że PISowi nie na rekę byłoby ujawnienie tego typu afery bo tak się składa pracował w komisji do spraw wyłudzeń VATowskich i jacyś pisowcy byli w to zamieszani...
Czemu ktoś się włamał i przebił mu układ hamulcowy ?
Korwin pokazał rąbek prawdziwej twarzy gdy zatrudniał asystentów w EP i zapraszał krewniaków na koszt Brukseli


@szurszur: Podgryzanie Unii od środka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie trochę na swój koszt, ale summa sumarum również na mój, twój i innych. Ale nie bardzo da się inaczej. Trzeba się pokazywać w mediach, a posada parlamentarzysty w tym pomaga.
@Volki: co ty #!$%@? ośle, ci "jacyś asystenci" nie są zatrudniani na stanowiskach za prywatne pieniądze, a za pieniądze podatników. oczywiście, że zalicza się to do szeroko pojętego "koryta", ale jak typowy żałosny kuc za wszelką cenę bronisz swojego idola xD