Wpis z mikrobloga

Znacie dobrego ortodontę w Poznaniu, który jakoś strasznie nie zedrze kasy? Wiem że aparat stały to bardzo duży wydatek, ale mało który lekarz ma cennik na swojej stronie, a mnie już skręca jak po czwartym telefonie słyszę, że samo omówienie wady i plan leczenia to 250-400 zł, a nie są chętni przed wizytą powiedzieć ile około będzie za metalowy łuk i dokręcanie co miesiąc. Nie mogę sobie pozwolić na niespodziankę w postaci wizyt co miesiąc za 300 zł, kiedy konkurencja może mieć o połowę taniej, tym sposobem na same pierwsze wizyty mogę wydać ponad tysiaka, aby tylko poznać cenę leczenia w rożnych miejscach.
A ci co podają przystępne dla mnie ceny i mają dobre opinie to niestety, 1 wizytę umówiłam na za kilka miesięcy, ale cóż najwyżej poczekam
#ortodonta #ortodoncja #poznan #aparatnazeby
  • 7
@Gallg
@ten_golomp 250 zł za wizytę to standard. Łuk od 2 do 5k. Niestety ortodoncja nie działa hop siup i nie można powiedzieć wszystkiego na pierwszej wizycie. Najpierw polecam zapoznać się z tematem i czy cię na to stać. Ja na pierwsze wizyty, higienizacje, wyciski, rentgeny itd. i pierwszy łuk wydałem ok. 3k