Wpis z mikrobloga

@Kempes: jest w tym duzo prawdy. Januszowe szachy 5D + twitter z ograniczeniem znakow to nie jest najlepsze polaczenie. Te jego felietony co wrzuca na swojej stronie dlugie gdzie wszystko wyjasnia trzeba czasem czytac kilka razy zeby zaskoczyc o co mu chodzi.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kempes: @MehowM: To jest jakiś dziwny mit z nim, który się umocnił po Hejt Parku.
Ja rozumiem o co mu chodzi, ale jego dziwne fascynacje powiązanymi poglądami nie są przypadkowe.
Dobry przykład to jego fascynacja Putinem i Hitlerem, jakoś nie wspomina, że Stalina były wysokie podaki, tylko że za Hitlera niskie xD I że JE Włodzimierz Putin to wspaniały przywódca.
"Większość ludzijest głupia" - nie, większość ludzi ma IQ w
Za Stalina podatki też nie były jakieś wysokie, dochodowy 11% IIRC.


@Mr_Hand_of_Fate: Bardziej chodziło mi, że kolektywizacja była jednym wielkim podatkiem.

za Stalina było lepiej, niż w Unii Europejskiej, bo rolnik mógł sobie zsiadłe mleko zrobić.


Czyli po raz kolejny chwalebne odwołanie się do autorytarnej władzy za pomocą anegdotki. O to mi chodziło - gość ma fascynację monarchią i autorytaryzmem, chciałby odebrać większości ludziom prawa głosu bo są "głupi", a sam
@rzrbld: To jest skończony nieuk lub patologiczny kłamca. Nie ma pojęcia o tym, jak funkcjonuje prawo, społeczeństwo, polityka i ekonomia, a dziwnym trafem to tematy, które non stop wałkuje.
Pamiętam, jak korwiniści startowali z LPR-em i Zawiszą w wyborach parlamentarnych w 2007 r., a ten trep na jednym z wieców wyborczych straszył Europejskim Nakazem Aresztowania, że teraz to jak Wierzejski publicznie w Polsce powie słowo "pedał", to go sąd w Portugalii
@MehowM: CO? Jakim cudem? Ci idioci mają prawa wyborcze? W ogóle jakim cudem się zarejestrowali będąc aż tak głupim? Czy w ogóle da się być aż tak głupim?