Wpis z mikrobloga

W wizie jest para gdzie chłop około 32 lata, który jak sam mówi nie był w związku od 20 lat (swoją drogą ciekawe co to był za związek w wieku 12 lat, pewnie trzymanie za rączkę, albo nawet nie) związał się z bad girl z Kolumbii. Przed pierwszym spotkaniem kupił jej chyba połowę wyposażenia w domu. Dziewczyna widać jest z nim z rozsądku, bo jest jak narazie najbardziej odpowiednim, potencjalnym ojcem dla jej dzieci. Dzieci zresztą też bardzo go polubiły. Jeden z poprzednich jej partnerów był płatnym mordercą, także nie ma za bardzo z kim konkurować. Jednakże między nimi zero chemii. On szuka kogokolwiek do kochania, a ona kogokolwiek kto wyciągnie ją i jej dzieci z patologii.

A no i Mike nie jest zbyt wysokim mężczyzną, mieszka z ojcem i dziadkiem. Utrzymuje się sam, jest strażakiem z zawodu

#wizanamilosc #zwiazki no i trochę #przegryw
matkobossco - W wizie jest para gdzie chłop około 32 lata, który jak sam mówi nie był...

źródło: comment_1646734934HqgMmLhxGFrFhod6zofsJ4.jpg

Pobierz
  • 8
Trio Rosyjsko - Amerykansko - Niskorosłe to jeden z wiekszych cringe'ów, Kula Pierdziula i Kinczyk jest polaczeniem co najmniej specyficznym. Ogromnie skręca z żeżu też łysy w czapce i panamska #!$%@?. Wybacz nie mam pamieci do imion ;c
@Dr_Pociskator: najbardziej chyba lubię amerykankę i sojaboya. Największy cringe mnie zalewa. Para, o której pisałam w poście też jest wyjątkowa. Szalona panamka jest szalona ( ͡° ͜ʖ ͡°) przydałby się jej terapeuta. Gość były pastor jest imo niewyżyty i ma kryzys wieku średniego, ciekawe czy jak go ta lala wystawi to to też będzie to tłumaczył wolą bożą