Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#peptydy #silownia #sterydy #mikrokoksy
gdzie znajde dobry poradnik jak obsługiwać się strzykawką i ampułkami bo zamówiłem sobie peptydy, rozpuściłem z solą fizjologiczną i niestety problem jest taki że do ampułek mieści się 3.3ml gdzie przy 10mg substancji wychodzi stężenie 3000mcg na ml a docelowo będe bić 150mcg na iniekcje więc 1ml strzykawka z podziałką na 40 jednostek to są dwie jednostki i taką ilość trudno wciągnąć i później wstrzyknąć bo duża część zostaje w igle i tym połączeniu, a przed chwilą jak wyjmowałem strzykawke to już wgl prysło z tego silikonowego połączenia i pewnie jedna dawka poszła sie #!$%@?ć xd
może jest jakiś sposób żeby to przenieść do większej ampułki i żeby rozpuścić to bardziej? bo sterylność preparatu chyba nie jest tak ważna jak bije podskórnie a nie dożylnie, głęboko domięśniowo?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #622651ed410097ef515bcc9e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 5
OP: no już przenosić nie chce bo troche martwi mnie że może dojść do zakażenia wkońcu to iniekcja
zaciągnięcie tych dwóch jednostek to akurat problemem nie jest, a bardziej to że w tej przegrodzie między igłą a strzykawką zostaje tego dosyć sporo, wpadłem na taki pomysł żeby po zaciągnięciu tej małej ilości płynu pobrać jeszcze troche czystego płynu, żeby zmniejszyć straty, tylko teraz co, czy świeża woda z kranu może być