Wpis z mikrobloga

@fat-cartman: Mieszanie się w konflikt na ukrainie pogłoski o wysylaniu samolotów na Ukrainę z polskich lotnisk. Polska powina w tym momencie opowiedzieć że za wszystkie decyzję jest odpowiedzialne NATO. Jesli polskie migi mają być przekazane Ukrainie to niech startują z amerykańskich lotniskowców.
  • Odpowiedz
@Sergey14: @PijeIBije: @fat-cartman:
Rosjanie mogą straszyć, ale co im zostało? Nie będa w stanie nawet zająć całej ukrainy - a najwyżej odkryzc jej kawałek. Sankcje będą ją wykańczać, ich armia będzie się z dnia na dzień wykrwawiać - jak niby mieli by nas zaatakować? nie są w stanie zając ukrainy - więc jeszcze mają sobie drugi front robić? Albo i więcej? Powinniśmy te migi oddać bez zastanawiania się.
  • Odpowiedz
@fat-cartman: Prawda jest taka, że jak potrzebny będzie powód ataku na np. Polskę, to kacapy go sfabrykują, albo będą stosować tylko sobie rozumianą logikę by taką agresję uargumentować. Jest okazja, by jak najszybciej złamać ich morale i wyprzeć z Ukrainy, a następnie uwięzić w ich własnym k***wi dołki, z pożytkiem dla całej europy.
  • Odpowiedz
Wszędzie na wykopie piszą abyśmy znowu nie dali wepchać się w wojnę, a kiedy to my się daliśmy wepchać w wojnę? kiedy mieliśmy wybór?


@fat-cartman: no niech #!$%@? pomyślę... 1939? Może nie trzeba było machać szabelką przed Hitlerem, który zbroił się przez 6 lat?
  • Odpowiedz
@washingtonbullet: Haha, a niby co mieliśmy zrobić, podpisać pakt z Hitlerem, tak jak ruskie, może zmienić rasę aby Hitler przestał nas uważać za "gorszych" wiem wysłać mu wszystkich żydów, przecież ta wojna miał wybuchnąć, a nasza postawa nie miała znaczenia, wielokrotnie mówił że naród niemiecki potrzebuje ziem Rosji aby się rozwijać.
  • Odpowiedz
@maershal: Twierdzę, że pójście na zwarcie mając gównianą armię doprowadziło do największej tragedii w dziejach tego państwa i narodu. Udostępnienie Niemcom korytarza do Pomorza, czy nawet sojusz przeciwko ZSRR, nie poskutkowałbym wymordowaniem praktycznie całej polskiej inteligencji, a i polscy Żydzi może i uniknęliby tak tragicznego losu.
  • Odpowiedz
@fat-cartman: Ideologia Hitlera była bardzo płynna. Praktycznie całe lata 30 prowadził z nami interesy, realny wydawał się również sojusz militarny. Słowacy, również Słowianie, byli jego sprzymierzeńcami i dostali w nagrodę własne państwo. To nie jest tak, że od początku był plan eksterminacji Polaków, to ewuluowało mniej więcej od marca 39.
  • Odpowiedz
@washingtonbullet: Dobrze podejmuję sie decyzję jeśli jesli potencjalny wróg nie znajduję się za miedzą i ma się broń nuklearną w arsenale. Polska powinna być całkowicie neutralna jeśli ma juz wysłać jakies samoloty to niech pod tym podpiszę się NATO i startują z lotnisko z wloch lub grecji. Mniej prawdopodobne że rosjanie zatakuje je niz np. Łask.
  • Odpowiedz
@washingtonbullet Ale Hitler nienawidził Polaków ze względu na "rase", a na naszych terenach chciał utworzyć Lebensraum. Możemy tutaj iść w alternatywną historię ale jak dobrze wiemy sojusz niemiec z zsrr trwały nie był.
  • Odpowiedz
@Sergey14: @maershal: @fat-cartman: dyskusja z Wami nie ma sensu, bo uważam, że wychodzicie z błędnego założenia. Polska nie była obiektem jakiegoś większego zainteresowania Hitlera, oczywiście nie mieliśmy szans na normalną państwowość, prawdopodobnie zostalibyśmy prędzej czy później zwasalizowani, ale chodzi mi jedynie o kontekst ludobójtwa, do którego by albo nie doszło, albo nie w takim stopniu. Owszem, na ZSRR napadł, ale taki był jego plan od samego początku, przecież kacapy
  • Odpowiedz
@washingtonbullet: Przecież Hitler zaatakował prawie wszystkich swoich sąsiadów a ty mi piszesz że nie był zainteresowany Polską, tam miał powstać 1000 letnia rzesza, bełkot straszny, a co to ma wspólnego z tym że Polska została wepchnięta w wojnę sam nie jesteś wstanie powiedzieć
  • Odpowiedz
@PijeIBije: Hhahahaha, idę z flagą tęczy na paradę by mówić o miłości, wsparciu, pomaganiu bliźnim i braterstwie byś się triggerował. Flaga 2zł, strzelnica 3,5zł. Wygrałeś w tej wojnie, widzisz, taki jesteś męski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
przekonując sie codziennie ze te ich gownozycie cos znaczy


@PijeIBije: I ty naprawdę sądzisz, że twoje życie coś znaczy. U mnie i dla moich bliskich coś tam znaczy. Lubie też innym pomagać i myślę, że moje życie ma wartość. A twoje ma tylko tyle że sobie postrzelasz, pobawisz się, pospamisz w necie i myślisz, że jesteś nie wiadomo kim.

tacy jak ty zyja jak szczury


A wy jak myszu pod miotłą.
  • Odpowiedz