Wpis z mikrobloga

@Xarkses ciężko z tobą prowadzić rozsądną dyskusję. Ani ja, ani inni sobie tego z palca nie wyszliśmy. Nikt nie wie do końca, jaka będzie decyzja rządu. Przekazanie samolotów Ukrainie nie jest kwestią łatwą, ale jest to do zrobienia.
https://www.google.com/amp/s/businessinsider.com.pl/gospodarka/polska-we-wspolpracy-z-usa-ma-dostarczyc-ukrainie-mysliwce/2ghj483.amp
Szanuj opinie i wiedzę innych, nie musisz być taki wyzszosciowy w swoich wypowiedziach.
@zasadzka01: Kancelaria premiera się wypowiedziała, że nie. Duda się wypowiedział, że nie. A ty zamiast wejść na gov podsyłasz artykuł z ktorego wynika że jest zielone światło z ich strony na taki deal xD. Duda powiedział, że nie ma mowy. Kancelaria premiera też weź ty człowieku weryfikuj artykuły z prawdą xD
@Xarkses ale się czepiles... Ok nie wyślą, ale jakby chcieli, to by mogli i moglibyśmy dostać inne samoloty w zamian, a ty twierdzisz, że byłoby to niemożliwe. Do tego w mojej opinii, do której mam pełne prawo, powinniśmy te samoloty oddać w uzgodnieniu z NATO. W oczach Putina i tak jesteśmy już wrogiem.
@Shin-chan: witamy po drugiej stronie xD

My też mówimy Anglikom i Francuzom że hańba po II WŚ a to że wypowiedzieli wojnę trzeciego dnia wciągając się w wojnę światową to jakoś pomijamy. A mogły se żabojady i anglicy siedzieć cicho, hitler by się wziął za łby ze Stalinem a zachód dopiero wtedy wjechał.

A tak poza tym - to JEDEN profesor. Jest w ch*j głosów że pomagamy i w ch*j głosów