Wpis z mikrobloga

W czwartek będę robił podsumowanie, ile potrafi dać looksmaxing, mianowicie zarejestruje się na badoo jeszcze raz, I zobaczę ile par mi przybędzie. Generalnie stan przed looksmaxingiem to było 20 par w 48 godzin, zobaczę co będzie w czwartek. I czy warto było robić tyle.

Wołam @chlopak_z_blokow @s0ngo_ czyli ludzi spod tagu looksmaxing, oraz fachowca od tindera @przegro_pisarz

#looksmaxing #blackpill #tinder #badoo
  • 50
@chawaje: powiem Ci tak.
Jestem niższy bo 177cm, wpisywałem to w profil zawsze, bo nie chciało mi się potem #!$%@? albo żeby miło się rozmawiało, a tu jednak rejected przez wzrost.

I zawsze 99+ lajkow w 24h, dlatego argument powyżej, że Ty miałeś 50 par, będąc 8/10 jest dla mnie nietrafiony.

Za bardzo ludzie wierzą w mityczne hunter eyes, #!$%@? co jeszcze.
Oczywiście to pozytyw ale liczy się kompletna harmonia.

Ja
@Estetykatopodstawa: zrobilem WIELE kont z chadami i wiekszosc miala 40-50 par po 2 turze swapowania. W dodatku kazdemu wpisuje 195, lajkow nie kojarze ale chyba tez moglo byc ze 99+. Moze teraz sie jakos zmienilo ze trudniej leca pary, ale w wiekszosci czasu leciala para po 1-3 swapach
@chawaje: to tez akurat moze miec duze znaczenie, bo mi sie po czasie nie laduja pary nawet bo za malo osob. Ale i tak mam ziomka zajebista fura w miare ladnh i ma 30 w 3 msc wiec