Wpis z mikrobloga

XD darmowe studia -> masa prywatnych uczelni padnie XD ale może w końcu na publiczne uczelnie przestanie się w końcu opłacać przyjmować ukraińców jak nie będą płacić czesnego i taki uam nie zrobi cyrku jak wtym roku, co więcej dostęp do stypendiów socjalnych gdy ich rodizce k%rwa nie zarabiają bo jest wojna w ich kraju XDDDDDD papa stypendia socjalne dla polaczków, ale największy hit to

UZNANIE IM ZALICZEŃ JAKIŚ PRZEDMIOTÓW BEZ ZAŚWIADCZENIA nawet z tej skorumpowanej ukrainy XDDDDDDDDDDD no k/5rwa przychodzi pan z ukrainy i mówi że zaliczał ten przedmiot i przedmiot zaliczony bo się wykładowca zlituje a i tak mu płacą tyle samo to co za róznica czy przepuści siergieja czy nie

co do uznania uprawnień nauczycieli akademickich to o to akurat się nie boje bo jak ktoś kto nie zna polskiego ma uczyc na polskiej uczelni, tutaj akurat rektorzy ich nie przyjmą xd

i tak mam ból dupy bo znam ukraińskich studentów już z przed czasów wojny i to są najwięksi leserzy i kombintorzy jay istntnieją, rozumiem pomagać ludziom którzy uciekają przed wojną ale pomoc to ciepły posiłek i dach nad głową a nie zaliczanie studiów na podsatwie słownego oświadczenia pana ukraińca xddd

#studia #studenci #ukraincy #ukraina #uam #sesja #uj #pw #studbaza
eternos15 - XD darmowe studia -> masa prywatnych uczelni padnie XD ale może w końcu n...

źródło: comment_1646603747yFqdxMObszng4HRoXTbRsS.jpg

Pobierz
  • 33
@struspedziwiart: dla osób z karta polaka którą było stosunkowo latwo zdobyć bo było łapówkarstwo i był raport nik na ten temat studia były z free ale trochę ukraińców za nie płaciło, weryfikacja będzie leżała w gestii prowadzącego i tyle
@eternos15: Mam nadzieję, że to nie będzie dotyczyć sytuacji załóżmy z prawem bo sobie nie wyobrażam że człowiek, który nie znał polskiego prawa i skończył studia prawnicze na Ukrainie będzie mógł podchodzić do aplikacji zawodowej w prawie, którego nie zna xDDDDDDDDDDDDD
Ponadto wiążą nas zobowiązania wynikające z ECTS i spraw nadrabiania zaległości programowych
@eternos15: I pewnie dalej tak będzie wyglądało. To nadal nie zmienia statusu prywatnych, dalej będą płacić jak wszyscy. Jedynie co budzi moje wątpliwości to ta weryfikacja. Ja mam dziwne wrażenie, że 90 proc. wyjedzie, bo tak mówi rozsądek, zwłaszcza tych, którzy nie maja zamiaru wracać. Stawiałem sie na ich miejscu i gdybym musiał wyjechać do czech, bo tam mam blisko granice, to w ciagu kilku miesięcy wyjechałbym do kraju gdzie mi
@eternos15: Dlaczego Twoje podkreślenie skończyło się przed

"w drodze weryfikacji osiągniętych efektów uczenia się"


Tu masz przykładową organizację potwierdzania efektów uczenia się znalezioną na szybko w internecie.
https://www.ukw.edu.pl/download/24395/Szczeg%C3%B3%C5%82owa_organizacja_potwierdzania_efekt%C3%B3w_uczenia_si%C4%99.pdf

Naprawdę uważasz, że jest to tożsame z przychodzi pan z ukrainy i mówi że zaliczał ten przedmiot i przedmiot zaliczony bo się wykładowca zlituje.

Ło kierwa XD Festiwal braku zdrowego rozsądku chyba się dopiero zaczyna XD


@RazumichinZiK: Nic się nie zaczyna,
@ZygmnuntIgthorn: poza tym można przypuszczać, że większość to jednak będą kobiety i chyba nie ma wątpliwości, że dobrze byłoby je zatrzymać na dłużej. Doraźnie mogą pracować w gastro. Po kilku latach w zawodzie. Potem bombelki. Inwestycja.