Wpis z mikrobloga

@ButtHurtAlert: nie, bo jedyna przewaga jaką miałeś, czyli możliwość utrzymania takiej zostanie wkrótce odebrana przez kapitana państwo. Skończy sie to jedynie zwiększeniem puli partnerek dostępnych dla 6+/10, reszta bez zmian. Jakby tu wprowadzić jakiś społeczny nacisk na monogamiczne relacje, to jedynie by sie coś ruszyło, ale to obecnie jest mało prawdopodobne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@77023: ja mam wrazenie ze bedac 5-6/10 to i tak #!$%@? mogę znalezc xd jak cos probuje nawiazac relacje przez neta np to nie chce mi sie sluchac ze no spoko jestes przystojny i wgl ale nie pasujemy do siebie, juz wole szczera prawde niz takie #!$%@?

Ja chce tylko normalna babe do tulenia rozmawiania ehhh
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: bo tak jest, jedynie możesz celować w niszowy rynek lub działać na zasadzie po prostu bądź pierwszym, zostaje też pajacerka i p0lka po chadzie. Ewentualnie jako biały 5-6/10 możesz próbować szczęścia w azji, czy ameryce łacińskiej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@77023: juz chyba wole jakos zwalczyc to uczucie w sobie, przestac sie oszukiwać ze znajde laske na poziomie i zyc jakby plec przeciwna nie istniała.

Bo sam jestem minimalistą, ja wypoczywam na wakacjach pod namiotem w dziczy, a znalezc taka laske co dla niej jedynym doplywem dopaminy nie bedzie luksusowa restauracja to jest niemozliwe mam wrażenie.

I zeby nie bylo, stac mnie, tylko to po prostu nie moje klimaty, raz na
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: jak jesteś 5-6/10 jest jakieś pole do looksmaxingu o ile nie jesteś 25+, dopiero w okolicach 30tki można rozważyć poddanie. Inaczej skończysz jak ci niedorobieni puasi mamiący sie kitem o piku męskiej atrakcyjności na 35lvl chlejący łyche, czy upalający sie mariolą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@77023: 25lvl w tym roku wbijam. Najgorsze jest to ze mi by sporo dalo przybranie na masie ale nie moge, nawet na silke chodzilem z rok i tyle co sie spompowalem, bmi w normie ale z 10kg chcialbym przybrac miesni tyle ze nie idzie. Dbam o siebie i wgl zamierzam niebawem przekonac sie do wybielania(mam slabe szkliwo)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@77023: w sumie to tez mam wrażenie ze mam #!$%@? charakter, jestem dosc emocjonalny a jednocześnie skryty dla obcych. W gronie przyjaciół lubie pogadac otwierqm sie i w ogóle, ale u obcych do minimum ograniczam słowa.
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: no to jak ja, w tym roku lece w laserową korekte wzroku i usunięcie efektu oczu ćpuna, wybielanie za rok, siłownie złożyłem sobie sam. Za cały sprzęt wyszło 3k, w porównaniu z karnetem tanio.

Co do charakteru, raczej jesteś normalny, to, że przy obcych jesteś powściągliwy, to nic dziwnego.
  • Odpowiedz