Wpis z mikrobloga

Mireczki szukam auta terenowego, najlepiej napęd 4x4, w miare pancerne i tu słowo klucz - które będzie w miare mało paliło? Wiem, że to się wyklucza neico, ale może znajdzie się jakaś rozsądna propozycja? Bardzo podoba mi się jeep cherokee XJ, ale sensowny silnik to 4.0, które pali 16 litórw beny a to już dla mnie za dużo. Nie musi być to potwór prędkości, ale żeby można było tym spokojnie wyprzedzać Potrzebuje takiego autka bo dużo śmigam po terenach wiejskich, działkach i wożę dużego psa. Właśnie szukam takiego woziła, żadnego nowoczesnego SUVa nie chce bo szkoda mi kasy i patrzeć jak takie drogie auto będzie niszczało. Budżet to 30k, rocznik i marka nie gra roli.

#motoryzacja #samochody #terenowe #samochodyterenowe
Podlaski_warmianin - Mireczki szukam auta terenowego, najlepiej napęd 4x4, w miare pa...

źródło: comment_1646601488J1Gjc47amFBhDcOTGsyV8t.jpg

Pobierz
  • 6
@Podlaski_warmianin: jeśli nie będziesz jeździć w terenie to nie szukaj typowego auta terenowego bo tych aut ceny są wywindowane przez offroadowców. Jak po prostu potrzebujesz napędu 4x4 i trochę większego prześwitu to np. Subaru Forester, do tego gaz i jeździsz