Wpis z mikrobloga

@Kamenes: początek bardzo dobrze, ale ostanie 1,5 kadencji to ch## z grzybnią. Nie ogarnia Zditu, stan dróg katastrofa. Każdy remont ma opóznienie, albo z ropoczęciem albo z zakończeniem. Nie dba o osiedla, tylko samo centrum . Komunikacja miejska właśnie umiera w agonii, zero pomysłu co z nią robić
  • Odpowiedz
@TruLoser: remonty w Łodzi są zawsze opóznione Albo zaczynają się po czasie (wojska polskiego, legionów które ma się zaczać) albo są strasznie opóznione(obywatelska, traktorowa czy śmigłego) dodaj do tego, że nie są planowe w normalny sposób. Na raz zamykane północna oraz WP czy OGrodowa i legionów? To jest przemyślana strategia?
  • Odpowiedz
@Kamenes: Pomimo marudzenia małej grupki ludzi, ogólnie bardzo dobrze. Jak było wspomniane, wynik poprzednich wyborów przeszedł do historii. Ja bez dyskusji bym po raz kolejny głosował na PHZ. I w końcu mamy prezydenta z dobrym PR poza Łodzią. Czepiać sie zawsze jacyś ludzie będą. Ale wydaje mi się, ze wiceprezydent Pustelnik jest szykowany na następcę. Gość mi odpowiada i może powiew świeżości się przyda. Hanka swoje zrobiła i zrobiła to dobrze.
  • Odpowiedz
@Zawodowy_Janusz: Pamiętaj o okolicznościach - to była silna motywacja anty-PiS bo PiS chciał wykluczyć Zdanowską z wyborów. W normalnych warunkach pewnie też by wygrała w 1. turze, ale raczej nie aż tak. Inna sprawa, że ogólna jakość kandydatów była taka sobie - UNJ miała wpadki a ten społecznik od Kukiza też nie był zbyt pewny.

Dodam, ze przy pierwszych wyborach sam miałem bardzo duże wątpliwości co do Zdanowskiej. Za drugim i
  • Odpowiedz