Wpis z mikrobloga

Pół roku temu najbardziej memicznymi klubami był Arsenal i United.

Transfery United top, wielu liczyło na pudło, a nawet i mistrza. Arsenal? Arsenal sprowadził Ramsdale'a, amulet spadku i White'a za 50mln, a to nawet nie był Walter tylko Ben...

Po 3 kolejkach Arsenal miał być głównym kandydatem do spadku.

Dzisiaj spójrzmy tylko na mecz z City obu zespołów. Oba przegrały. Jednak z nikim City tak się nie męczyło chyba jeszcze w tym roku co 1 stycznia z Arsenalem. Gdyby nie Xhaka i Gabriel którzy się spalili, najprawdopodobniej mecz byłby wygrany.

Arsenal na mocnych jest za słaby. Jednak ten klub nawet się nie rozwija, on ewouluje. United tym czasem? Pozbyli się wuefisty (więc jedynym został Arteta hehe) sprowadzili niemieckiego szpeca co miał tą drużynę wyklepać a dalej równia pochyła.

Czy dzisiaj ktoś jeszcze może mówić o Arsenalu w kontekście memu? Odrzućmy Xhakę, bo gościa odpały to oddzielny temat. Jeżeli rozwój będzie przebiegał jak przez ostatnie pół roku do końca sezonu wtedy będzie można mówić na spokojnie, Arsenal TOP.

BTW co się dzieje z Rashfordem, przyszłością United który miał być legendą tego klubu?
#mecz #arsenal #manchesterunited
michalxd21 - Pół roku temu najbardziej memicznymi klubami był Arsenal i United. 

T...

źródło: comment_1646591618tZUmej4suEzudYVQAhdLVd.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@michalxd21: ograniczyłem się do sky, the athletic, magazynów c+, ale nawet na twitterze takiej bzudry, że Arsenal będzie głównym kandydatem do spadku nie znalazłem. Wydaje mi się, że teraz sobie takiego chochoła wymyśliłeś, sorry :)
  • Odpowiedz
@parachutes chodzi mi bardziej o komentarze zwykłych kibiców którzy z zawiści pisali że Arsenal wydał 150 mln a spadnie z ligi, a arteta to wuefista najgorszy

I tak, tych komentarzy było mnóstwo po pierwszych 3 kolejkach
  • Odpowiedz
@michalxd21 trzeba jeszcze dodać wyczyszczenie listy płac i kadry, latem śmiało można się znów spodziewać 5 wzmocnień, bo aktualnie wydajemy na place prawie tyle co Everton który bije się o utrzymanie. A odejdzie jeszcze najlepiej zarabiający zawodnik klubu Lacazette

Jak wejdą do LM to będzie znak że Arsenal wraca na prawidłowe tory
  • Odpowiedz
I tak, tych komentarzy było mnóstwo po pierwszych 3 kolejkach


@valko77: może w podstawówkach ;-) nie ma sensu szukać i analizować najgłupszych wypowiedzi z neta, szkoda na to czasu
  • Odpowiedz