Wpis z mikrobloga

Wiem , że zapach znany i lubiany i w internecie napisano już chyba wszystko o nim , ale muszę napisać swoje zdanie . Trzyma od samego rana. Projekcja i trwałość na wysokim poziomie. Jak za te pieniądze to trzeba go mieć w kolekcji.
Lecz... To nie zapach dla mnie. Jest fajny, ale według mnie dla osób 40+ . To moje zdanie oczywiście. Czuję się staro jak go noszę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jeszcze raz powtarzam zapach fajny
#perfumy
GodALLU - Wiem , że zapach znany i lubiany i w internecie napisano już chyba wszystko...

źródło: comment_1646591240PTjINwBXlARLi5lJ4adIO3.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GodALLU też mam podobne skojarzenia. Połowa lat 90, jakiś 60+ sekretarz gminy, boazeria w holu, a w meblościance barek z gruzińskimi koniaczkami i rumem. Jednak mimo niskiej ceny nie wali tanią chemią, ani bylejakim banałem, a parametry ma wzorowe.
  • Odpowiedz
@GodALLU: Pomimo znakomitej ceny biorąc pod uwagę stosunek jakość/cena, też uważam, że For Men Intense nie każdemu podpasuje i w perfumowym poradniku na belce tagu spokojnie mógłby być wśród polecanych perfum zaznaczony kolorem pomarańczowym (perfumy skrajne w odbiorze, zalecany wcześniejszy test).
Koniec końców się do niego przekonałem (jednak nie od razu) i czasami go noszę. Był to też mój ostatni blind-buy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GodALLU: kupiłem go na blinda na wczesnym etapie zabawy w perfumy i miałem dokładnie takie same odczucia, a ojcu się bardzo spodobał więc mu oddałem flakon. Testując je po kilku miesiącach od tego momentu byłem już na etapie, na którym mógłbym je nosić sam (swoją drogą zrobiłem 3 globale podczas wizyt w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Morał jest taki, że wchodząc głębiej w temat perfum
  • Odpowiedz