Wpis z mikrobloga

Jestem użytkownikiem #xiaomi Mi6 i jednocześnie wielbicielem kompaktowych #smartphone. Mi6 ostatnio zaczyna mi gubić sieć i czasami w ogóle nie pokazywać przychodzących połączeń (u osoby dzwoniącej włącza się od razu poczta głosowa), dlatego zacząłem szukać czegoś nowego. Rozważałem składane telefony, ale ta technologia jeszcze potrzebuje trochę czasu na dopracowanie. A teraz pojawił się #samsung Galaxy S22, który ma tylko 1mm więcej wysokości od mojego obecnego telefonu. Przy kupowaniu elektroniki nie lubię iść na kompromisy, dlatego topowy Samsung bardzo mnie zainteresował. Czy ktoś już miał go w rękach? Jak z tą pracą na baterii po aktualizacji? Wytrzyma dzień? A może jakiś inny smartphone z dobrymi podzespołami, aparatem i wysokością do 15cm wysokości, żeby dał się obsługiwać jedną ręką?
Pobierz StormtrUper - Jestem użytkownikiem #xiaomi Mi6 i jednocześnie wielbicielem kompaktowy...
źródło: comment_1646590295AxoQ33JQ9PgnYGM9Wc9pTm.jpg
  • 4
@StormtrUper: iphone i iphone mini.
Przy s22 poczekalbym z 1-2 miesiace az pojawia sie opinie co do akumulatora.

Zerknj na to: https://www.phonearena.com/phones/size/Samsung-Galaxy-S22,Xiaomi-Mi-6,Apple-iPhone-13/phones/11763,10491,11634

Tylko pamietaj ze mi6 obslugujesz jedna reka bo ma na gorze i na dole paski, przy aktualnych telefonach juz tak fajnie nie jest.

Jest jeszcze xiaomi mi 12 ktory niedlugo bedzie mial globalna premiere. Xiaomi tez poszlo w strone bardziej kompaktowych telefonow, tylko u nich to oznaczalo zejscie z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: właśnie nigdy nie byłem przekonany do IOS, jednak zawsze wolę mieć możliwość jakiegoś roota czy instalacji z .apk. Właśnie poczekałbym ale raz, że niedługo będę miał kilka okazji gdzie przydałby mi się lepszy aparat, a dwa, że dają słuchawki w gratisie bezprzewodowe pchełki. Sam bym sobie takich nie kupił nigdy bo nie jestem przekonany, ale za darmo to jestem ciekawy i wziąłbym żeby spróbować :)
@StormtrUper: ja swojego S22 dostałem 25.02 i już zwróciłem. Bateria jest naprawdę słaba. Myślałem, że aż tak źle nie będzie, ale jednak było. Dodatkowo bardzo nie lubił się z ładowarkami. Potrafił w losowych momentach wyłączać szybkie ładowanie, albo nawet nie doładowywać do końca (testowałem ładowarkę od Xiaomi, od Apple i od Della). Poza tym video na Exynosie jest zauważalnie gorsze. Może to wszystko jest do ogarnięcia softwarowo i poprawią, ale póki