Wpis z mikrobloga

Gadam na #tinder z #rozowypasek. Tyle, że ten różowy jest prawie 10 lat starszy. Sama pierwsza napisała. Rozpisuje się bardzo i angażuje w rozmowę. Mogę do niej napisać po dwóch dniach a ona mi po 5 min. odpiszę i jeszcze mi przy tym dziękuję, że odpisuję co dla mnie jest wręcz niezręczne i dziwne. Piszę, że trzyma ją jakoś to, że do niej pisze, co jest dla mnie jakimś odlotem.
Na początku zastrzegła mnie, że nie pójdzie ze mną do łóżka, że ona taka nie jest, że jestem dla niej zbyt młody (to po co pierwsza pisała?!) ale trochę poflirtowałem i chyba trochę nakręciłem, bo o ile na początku to ja pisałem seksualne aluzje tak teraz i ona nieśmiało je pisze. Ona bardzo chcę się ze mną spotkać. Sama proponuje terminy.

Tyle, że ja nie jestem żadnym chadem. Ja jestem mirek mniej niż 180, który zawsze był sam a mam 30 lat. (ona ma koło 40stki).Fakt, ona nie jest pięknością,ale przynajmniej jest szczupła. Nie jest też żadną super ambitną kobietą, bo wykonuje niezbyt ambitną pracę. Do tego pisze bardzo chaotycznie. Dziecka nie ma.

Gdzie tu jest #logikarozowychpaskow? Czego mało atrakcyjna prawie 40 stka szuka u dużo młodszego (i też niezbyt atrakcyjnego)?

Pytanie też do #rozowepaski bo może będą lepiej widziały perspektywę niż #niebieskiepaski . - gdybyście miały już te koło 40 lat, nie miały dzieci, były samotne to czego byście szukały u 10 lat młodszego? #logikaniebieskichpaskow też chętnie widziana.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@awitampanstwa: moze czuje sie niedojrzala w twoarzystwie rownolatka. tzn nic z nia jest poprostu woli spedzac czas z mlodszymi nic w tym zlego. mimo ze nie chad ale pewnie sie jej podobasz i tyle. umow sie zobacz czy na zywo zaiskrzy tzn na tyle zebys chcial spotkac sie ponownie. nie masz nic do stracenia a 10 lat to nie ejst jakas ogromna roznica w tym wieku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wymiana_steam: U matek w wieku 20 lat ryzyko zespołu Downa u dziecka wynosi 1/1667; w wieku 30 lat 1/952; w wieku 35 lat 1/387; w wieku 40 lat 1/106; w wieku 45 lat 1/30; a u matek po 49 roku życia 1:11 urodzonych dzieci ma zespół Downa.

A to sam zespol downa
  • Odpowiedz
@awitampanstwa: Jestem w podobnej sytuacji (lvl ten sam) tylko że jej dzieci już dorosłe xD Tez dobra jest bo miała pierwsze na 18lv.
no cóż powiem worka na łeb nie trzeba zakładać, bzikanie do woli ze wszelkimi udziwnieniami, sama zaprasza na kolejne nocki, nawet jak na dłuższą metę z tego nic nie będzie co poruchane to moje
  • Odpowiedz
@awitampanstwa: wśród znajomych mam szczęśliwe pary z różnica wieku od 3 do 10 lat. Gdzie to kobieta jest starsza. Po prostu jej się podobasz i nie ma co drążyć. A co by z tego było na dłuższą metę to jest sprawa pomiędzy wami dwojgiem. Oboje jesteście dorośli :)
  • Odpowiedz