Wpis z mikrobloga

ale z tym greenscreenem to dramat jakiś XD widać ewidentnie że to artefakty #!$%@? spowodowane giga kompresją.

Żeby zrobić takiego jak to mówicie "greenscreena", potrzeba całej ekipy o hollywoodzkich umiejętnościach żeby ustawić odpowiednio światło i kadrowanie, oraz świetnych grafików którzy ogarnią cały tracking tak żeby wyszło to tak realistycznie (naturalnie) w dość skomplikowanej scenerii tak jak jest na tym filmie.

Do tego jest dokładnie zerowe prawdopodobieństwo że ktoś kto ogarnął tak perfekcyjnie kadry, światło, color grading i wklejenie samego putina nie ogarnął tego żeby ustawić mikrofon przed putinem, a nie na backgroundzie który był rejestrowany oddzielnie.

#grafika3d #grafika

#ukraina #rosja #wojna
Pobierz PeterGosling - ale z tym greenscreenem to dramat jakiś XD widać ewidentnie że to arte...
źródło: comment_1646569228Ipg9A1F0XUrac7TEkQogSC.jpg
  • 16
@PeterGosling: Teoretycznie jeśli mikrofon odbijałby trochę zielonej poświaty, to nawet gdyby był przed nim, to by się rozmywał. Jednak taki poziom amatorki wydaje się niemożliwy, studio musiałoby być bardzo małe. Ja kręcąc filmy na YT w pokoju po kilku próbach już ogarnąłem, odległości pozwalające zniwelować zieloną poświatę.
jak dla ciebie to full profeska dto xD


@kashlak_: Przepraszam, ale o czym my tu mówimy? Przecież to nie jest fejk XD to jest rzeczywistość. Jeśli okazałoby się że jest to fejk i naprawdę on siedzi tam wklejony, to jak inaczej to nazwać jak full profeską?
@Waradin to nie jest spotkanie w terenie tylko eyrexyserowane studio. Tam mieli kilka źródeł światła. Wczoraj myślałem że wklejony, dziś uważam że nie...ale zamiast niego siedzi sobowtór bo ryj też mniej napuchnięty
@PeterGosling: już widzę jak ktoś ogarnia kluczowanie greenscreena na pojedyncze włosy, albo przezroczystość w dzbanku z herbatą przez które przebija tło, o zmianie kadrów nie wspominając

Po #!$%@? w ogóle taka intryga z greenscreenem? Ustawienie sztucznych kwiatów według was przekracza ich możliwości? Sądzicie, że bunkier prezydenta mocarstwa miałby surowe ściany z żelbetu i nie miał dedykowanego studia do transmisji live?

Logicznie, że to wszystko jest profesjonalne przygotowane i niby o czym